PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Trenujecie jakies sztuki walki? Zastanawiam sie, czy rzeczywiscie dobry sprzet robi robote i warto w niego az tak inwestowac, czy mozna zadowolic sie marnymi podrobami z targu i bedzie taki sam efekt. co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak to moj ojciec od zawsze mowil - -tanio to znaczy drogo. jak raz kupisz dobry sprzet to bedzie Ci sluzyl i sluzyl. jak czegos szukasz to obczaj sobie fight factory, maja najlepsze rzeczy i najlepsze marki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robię ogólne ćwiczenia na sylwetkę w domu, dawniej chodziłem na siłownię, a teraz kupiłem trochę sprzęty  i ćwiczę kiedy chcę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda nie mam do czynienia ze sprzętem do trenowania sportów walki, ale mam w domu niewielką siłownię. Nasłuchałem się trochę złego o sprzęcie z ogłoszeń i aukcji, dlatego zakupy robiłem w profesjonalnym sklepie ze sprzętem. Nieoczekiwanym plusem okazało się to, że mają darmową wysyłkę. Dlatego stopniowo powiększam wyposażenie. Fajną opcją jest też np. zakup sprzętu na spółkę z kumplem, bratem itd. wtedy można sobie pozwolić na bardziej profesjonalne urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi