PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Kwruio

Dieta odchudzająca dla mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Warto sobie ogarnąć taką dietę ja sobie teraz przeszedłem na taką dietę z cateringiem i warto sobie ogarnąć. Można sobie załatwić gdzieś w knajpie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musisz zamawiać cateringu. wystarczy, że będziesz dodawał trochę mniej tłuszczu, ograniczysz słodycze. Ważne jest, żeby regularnie trenować. tu jest fajny artykuł na ten temat: http://blog.e-candy.pl/bieznie-treningowe-czy-rowerki-jak-skutecznie-zrzucic-wage/ sam planuję kupić bieżnie treningowe i ćwiczyć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Schudnięcie teraz to nie lada wyczyn zdrowe odżywianie jest ważne ale czy robisz to prawidłowo ? w dzisiejszych czasach co raz bardziej powszechne jest gadanie genetyczne np z genetic lab , dzięki takim badaniom można dowiedzieć się jaka dieta jest najlepsza dla Nas indywidualnie. Trener personalny czy też dietetyk w mig ustala składniki diet na oparciu raportu zwrotnego .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Każda jest dobra.

Wiesz, są gusta i guściki :) Osobiście nie przepadam za potrawami przygotowanymi na bazie buraków.

Uwielbiam za to wszelkiej maści dania typu chłodniki, dania z młodymi ziemniakami - np jajko smażone, ziemniaki + sałatka typu mizeria.

Ale większa dostępność warzyw i owoców wiosną i latem to możliwość eksperymentowania z bardziej wykwintną kuchnią np Comber z królika na boczku, risotto z zielonym groszkiem, żel wiśniowy. Co będę wypisiwał, tutaj na blogu http://hotelstyl70.pl/blog/wiosna-taler ... o-zielono/ znajdziecie więcej zdjęć :)

Uczta dla podniebienia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A czy ktoś słyszał o diecie z samych soków?
Słyszałem, ale to chyba chodzi o takie bardzie bledowane niż wyciskane owoce i warzywa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecam wszystko 0co ma w sobie kaszę jaglaną. Dodatkowo fajna jest zielona kawa i inne tego typu specyfiki np. młody jęczmień. Jedna łyżeczka, a działa cuda;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dieta sokowa? okej, ale gdzie białko, tłuszcz? skromna ilość węglowodanów też nie zachwyca. najlepiej ograniczyć podjadanie, zmienić nawyki, a smukła sylwetka sama się pojawi :) no i oczywiście dobry trening, ale jak ktoś dawno nie ćwiczył polecam zacząć od spacerów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam potrzebę parę kg zrzucić, chociaż dramatu nie ma. Najważniejsze chyba żeby dieta była realistyczna, tj. żeby być w stanie jej rzeczywiście przestrzegać, bo większość osób ma za ambitne plany i pęka prędzej czy później. Ja mam plan taki; słodycze czasami jadam, ale tylko do 13:00, żeby zdążyć to jeszcze spalić. Nie jem po 18:00, nie piję słodkich ani gazowanych napojów, przed obiadem jem jabłko albo inny owoc żeby nie żreć za dużo kalorycznego żarcia i staram się nie jeść smażonego więcej niż 2 razy w tygodniu, zrezygnowałem z używania masła. To wszystko. Pierwszy tydzień ubyło 2 kg, zobaczymy co dalej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem eksperyment stosując wymyśloną przez siebie dietę (patrz dwa posty wyżej) i mnie zatkało. Schudłem 7 kg w niecałe 3 tygodnie, bez żadnych drastycznych głodówek, bez tabletek i innych wspomagaczy, bez ćwiczeń nawet (no chyba że dłuższy spacer z psem można "ćwiczeniem" nazwać). W sumie tyle właśnie chciałem zrzucić, ale spodziewałem że zajmie mi to ze 3 miesiące. Szok! Dlatego odradzam dietetyków i wszelkie pigułki. Szkoda pieniędzy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do diet cateringowych to zarąbista opcja bo nie musisz się martwić o jedzenie przez cały dzień tylko że to troche kosztuje wiec jest to opcja dla bogatszych ;P ale jeśli cię stać to jak najbardziej. Mysle z taka dieta plus dobre odżywki i treningi dadzą efekty ;) gdybys szukał sklepu internetowego z tanimi suplami to podrzucam link: https://kup-suple.pl/ ja tu zwykle się zaopatruje ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi