PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

może i tak, ale ja jakoś się chyba nie przekonam już do allegro. profesjonalny sklep stacjonarny,posiadający sklep online, pewny, mający same dobre opinie i skoncentrowany na tym, by takie mieć to dla mnie najpewniejszy wybór.

Ja nie raz słyszałemjak to profesjonalny sklep sprzedaje podruby na alegro zwłaszcza zegarków, a później sklepy stacjonarne za to nie biorą odpowiedzialności.

nie chodzi mi o profesjonalne sklepy sprzedające na allegro, raczej o te nie robiące tego, np. militaria.pl

[

Alkomat to zawsze inwestycja. Nie należy jednak przesadzać. Za ok. 500zł można kupić coś sensownego.

Tutaj dobry ranking z rozbiciem na ceny.

http://www.alkomat.com/porownanie.htm

Przepłacanie nigdy nie jest dobre ale jak się kupi alkomat który pokazuje z łędem do 0,1 promila to moze się okazać że prawko jest droższe od ych 200zł które można było dołożyć

Święte słowa! Święta racja!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może i tak, ale ja jakoś się chyba nie przekonam już do allegro. profesjonalny sklep stacjonarny,posiadający sklep online, pewny, mający same dobre opinie i skoncentrowany na tym, by takie mieć to dla mnie najpewniejszy wybór.

nawet najlepsze sklepy internetowe w tym kraju mają swoje aukcje na allegro. czasami nawet ciut taniej są niektóre rzeczy,

Przepłacanie nigdy nie jest dobre ale jak się kupi alkomat który pokazuje z łędem do 0,1 promila to moze się okazać że prawko jest droższe od ych 200zł które można było dołożyć

tak na chłopki rozum, to czy jeżeli dopuszczalne jest 0,2 u nas w kraju to sprzedają alkomaty, które mają błąd 0,1? przecież to się trochę wyklucza.

Bardzo dziękuję za wszystkie cenne wskazówki. Mam nadzieję że będę mógł się kiedyś odwdzięczyć.

oby taki alkomat dobrze służyl i obyś uniknął sytuacji, w których niesłusznie wsiadasz do auta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

Przedział cenowy 300-500 zł pozwala na zakup porządnego urządzenia które posłuży nam przez kilka lat. Zdecydowanie polecam alkomaty z sensorami elektrochemicznymi. Rzetelne, dokładne, powtarzalne. Należy pamiętać o okresowej kalibracji. To bardzo istotne, ponieważ nieskalibrowany alkomat traci swoje zastosowanie. Alkomaty elektrochemiczne kalibrujemy raz do roku lub co 500 testów. Od siebie mogę polecić alkomat DA-8500E lub nowszą wersję Q7 Senso. Oba mieszczą się w dolnej granicy przedziału cenowego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, tylko polecam wyższe modele Alkohitów jak chociażby X8 który przeciętnemu kierowcy spokojnie wystarczy. Koszt zakupu to około 370zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wyszedłem z założenia, że każdy alkomat powyżej 200 zł to sprzęt wystarczający i dobry. Znalazłem co prawda na Ali taki za 2$ (:D), ale wiadomo, że są rzeczy na których lepiej nie oszczędzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alkomat dla mężczyzny to rzecz niezwykle potrzebna. Chociażby kiedy ktoś przyjechał na imprezę czy "piwko" samochodem. Następnego dnia może łatwo sprawdzić czy już może wracać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi