PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Szan

latarka

72 postów w tym temacie

Szukam małej mocnej latarki, dosyć wytrzymałej i takiej która długo mi posłuży. Mam na to 200 zł. Co mogę kupić w tej cenie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 200 zł, to już możesz kupić naprawdę fajną, mocną latarkę. Polecam zajrzeć na militaria.pl, wybór jest ogromny. Moja Pani w torebce zawsze nosi Olight S20 Baton, mała, poręczna i świeci super.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Szukam małej mocnej latarki, dosyć wytrzymałej i takiej która długo mi posłuży. Mam na to 200 zł. Co mogę kupić w tej cenie?

a jaka ilość lumenów czyi moc się usatysfakcjonuje? i jaka to jest mała w centymetrach?

Za 200 zł, to już możesz kupić naprawdę fajną, mocną latarkę. Polecam zajrzeć na militaria.pl, wybór jest ogromny. Moja Pani w torebce zawsze nosi Olight S20 Baton, mała, poręczna i świeci super.

a że kobieta nosi w torebce latarkę i to porządną a nie "ładną" to mi się aż nie chce wierzyć...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam latarkę Walther MGL 300 - długość całkowita: 105 mm , strumień światła: 20/150 lumenów bron.pl/latarka-led-walther-mgl-300

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
\

a że kobieta nosi w torebce latarkę i to porządną a nie "ładną" to mi się aż nie chce wierzyć...

uwierz, teraz kobiety nabierają chyba takiej świadomości, że nie musi być ładne tylko porządne i praktyczne;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Polecam latarkę Walther MGL 300 - długość całkowita: 105 mm , strumień światła: 20/150 lumenów bron.pl/latarka-led-walther-mgl-300

150 lm to słaba latarka dość w porównaniu do w/w.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No może fakt moc nie za duża , ale produkty maraki Walther charakteryzują się najwyższą jakością. po prostu można na nich polegać a i cena jest okazyjna . Szan daj znać , jaką sobie sprawisz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

uwierz, teraz kobiety nabierają chyba takiej świadomości, że nie musi być ładne tylko porządne i praktyczne;)

Nie tylko w tej sprawie ale fakt coraz bardziej cały naród idzie w jakość a nie najniższą cenę.

Zdecydowanie lepsza ale ja mogę z czystym sercem latarki olight polecić, byle jaki model daje takie światło że w nocy ma się wrażenie że dzień jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 200 zł można już mieć bardzo profesjonalny sprzęt. Odwiedź sklep ze sprzętem specjalistycznym, tam jest mega wybór i można na miejscu obczaić co i jak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jaka ilość lumenów czyi moc się usatysfakcjonuje? i jaka to jest mała w centymetrach?

400 lumenów 10-12 cm.

Mojej kobiecie wystarczy latarka w telefonie i jest zadowolona.

Za 200 zł można już mieć bardzo profesjonalny sprzęt. Odwiedź sklep ze sprzętem specjalistycznym, tam jest mega wybór i można na miejscu obczaić co i jak.

No chińskich badziewi to ja na pewno nie szukam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tylko w tej sprawie ale fakt coraz bardziej cały naród idzie w jakość a nie najniższą cenę..

i całe szczęście, sam ostatnio będąc w takim specjalistycznym sklepie po termo ubrania rozmawiałem ze sprzedawcą i powiedział mi, że jest trend wzrostowy wśród klientów, czyli bardzo dobrze.

Zdecydowanie lepsza ale ja mogę z czystym sercem latarki olight polecić, byle jaki model daje takie światło że w nocy ma się wrażenie że dzień jest

olight to petardy wśród latarek, bez dwóch zdań

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może to prezent od męża? sama pewnie takiej by nie kupiła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też mi się wydaje że najlepsze na rynku - nie dość że dobre światło to jeszcze solidne. Podobno jeszcze warto kupić taktyczne - typowo wojskowe czy policyjne.

Mojej kobiecie wystarczy latarka w telefonie i jest zadowolona.

ale pewnie latarka jej potrzebna do poświecenia jak kluczem po ciemku do zamka nie trafia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i całe szczęście, sam ostatnio będąc w takim specjalistycznym sklepie po termo ubrania rozmawiałem ze sprzedawcą i powiedział mi, że jest trend wzrostowy wśród klientów, czyli bardzo dobrze.

Trend wzrostowy na co jest, latarki ubrania termo czy ogólnie na sprzęt zimowy??

A bardzo fany model ostatnio widziałem wielkości długopisu był.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach