PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy warsztat zmusza nas do wybulenia kasy, albo oszukuje lub naciąga. Nie twórzmy tu stereotypów. Ja mam dobry serwis Toyoty w Gliwicach oni ani ze mnie nie zdzierają, ani mnie nie naciągają. Jestem ich stałym klientem, ale nie kolegą czy nawet znajomym i zawsze wszystko jest ok...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam w rodzinie mechaników, więc raz, gdy chciałem zaoszczędzić i zamiast do sprawdzonego warsztatu odstawiłem wóz do tzw. pana Miecia... Efekt? Zbabrana robota, odwalona fuszerka. I koniec końców naprawiać po nim musiał profesjonalny zakład... Zabuliłem więc dwa razy zamiast zaoszczędzić... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy tematycznie trafiłem ale w ogóle jakich firm od wycieraczek samochodowych używacie? ja teraz sprawdzam sobie valeo i jak na razie ta firma była najlepsza. zbiera wszystko z szyby, czy to błoto czy śnieg czy nawet podczas ulewy, super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi