PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

tibvopo

Meble z palet - łóżko

Rekomendowane odpowiedzi

Moja partnerka wymyśliła sobie łóżko z palet, które (uwaga!) mam samodzielnie wykonać. Podrzucicie jakieś tutoriale? Takie łóżka w ogóle są wygodne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmieszą mnie wszelkie meble z palet, niby taka wielkomiejska moda teraz ale wygląda to beznadziejnie, trochę jakbym miał butelki ze śmietnika zbierać i udawać że mam ekstra nowoczesne wazony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co się komu podoba. Ja oglądałem kilka projektów łóżek z palet i były niezłe. Jeśli ktoś lubi iść na łatwizne i kupować gotowe łóżka to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie łóżko bardzo ładnie wygląda, ale nie jest funkcjonalne, bo jest dośc niskie. Jeśli nie chcecie mieć problemów z wstawaniem, to lepiej połóżcie 2-3 palety zamiast jednej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie jest to na czasie... Moja żona kupuje sobie raz na jakiś czas czasopisma wnęrzarskie. Zdarza mi sie je przeglądać i wiele osob ma takie dodatki w domu. Mi osobiście również średnio się to podoba. Niemniej wiem,żę jest wiele osób, które są w stanie dać za to sporo kasy...

Sam polecam zajrzeć sobie raczej tutaj:

http://www.outletmeblowy.pl/

Jest to outlet meblowy. Zamówiliśmy tam swego czasu sporo mebli do mieszkania. Lubimy meble dobrej jakości ale w korzystnej cenie. Można tam obecnie kupić meble tych najlepszych marek o wiele taniej niż normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co kręgosłupowi za różnica niskie czy wysokie ? Płaszczyzna do leżenia taka sama. Jak ktoś chce to wyższe to niech położy więcej palet. Ale nie wiem co w tym efektownego, jakiś kolejny hipsterski gadżet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łóżko z palet..? Dlaczego nie?

Oglądałem w necie już takie fajnie wykonane projekty.Efekt zarombisty!Ktoś nawet wpadł na pomysł,żeby je oświetlić taśmą z LED-ami.

Takie meble są jednak dla odważnych,dla ludzi,którzy nie boją się krytyki otoczenia.Dla ludzi niezależnych,nie zaprzątającymi sobie głowy ustalonymi regułami.

Sam dość entuzjastycznie podchodzę do takich pomysłów,niestety moja lepsza połowa woli jednak tradycyjne metody aranżacji mieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łózko bez wątpienia wygląda bardzo efektownie, ale czy jest praktyczne? Takie łożko jest dośc niskie i nie wiem, czy nadaje się dla osób, które mają problem z kolanami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś ma smykałkę do tego to może stworzyć coś z niczego. Szkoda że ja nie mam takiego talentu to bym nie musiał się martwić o meble :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi