PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

tibvopo

Meble z palet - łóżko

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz widziałem takie łóżka....ale może być potrzebny pokrowiec na materac do takiego łóżka wtedy warto sprawdzić sklep w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to pomysłowe, ale paleta zawsze będzie paletą i kojarzyć mi się będzie z jej podstawowym przeznaczeniem, czyli magazynowaniem na niej czegoś. Mi się przez pewną pracę źle kojarzą palety, są one dla mnie smutne i traumatyczne - nie miałem z nimi żadnego wypadku, po prostu przewijały mi się one przez "ręce" co jakiś czas i mam do nich wstręt - dlatego w mojej sypialni nigdy się nie ziści ten pomysł. Człowiek przykładowo po budowie chce się zrelaksować, wraca do domu i śpi na palecie. :lol: Koszmar!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 16.12.2016 o 11:56, Manranwan napisał:

No właśnie - mojej koleżance z tych palet wylazły jakieś robaki i mieli problem, żeby się ich pozbyć :/

O gustach się nie dyskutuje :) Skoro wam się podoba, a nie chcecie takich niespodzianek jak robaki albo bolący kręgosłup - to po pierwsze palety trzeba dobrze wyszlifować i pomalować (bejca itp. zabije wszystkich niepożadanych lokatorów :-) jeśli jesteście początkującymi majsterkowiczami to polecam zaopatrzeć się w szlifierkę akumulatorową np. ryobi - według mnie bardzo wygodna i poręczna. Po drugie palety są różne, trochę wyższe, trochę niższe, wygoda to przede wszystim materac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja miałem tyle palet i nie wiedziałem co z nimi zrobić :D Ale fakt nie chciałbym spać na takim łóżku. Rozumieć zrobić z tego ławeczkę i od czasu do czasu usiąść na niej w ogrodzie, ale na dłuższą metę takie rzeczy nie są wygodne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi