PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Arek11

Sugestie co do ćwiczeń brzucha oraz diety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 15 lat i chcę mieć rzeźbę oraz siłę,niestety moja genetyka jest przeciwna temu-jestem z natury szczupły i nawet dużo wpier**a mi nie pomaga,próbowałem diet ale to nie możliwie w moim rozkładzie dnia, zupełnie tak jak z posiłkami. Ciężko z chodzeniem na siłownie jednakże chodzę i ćwiczę te najważniejsze partie nie łącząc ich,poświęcam max uwagę (4 ćw. po 4 serie).Chodzę na siłkę 3-4 razy w tyg. i to trochę za mało na robinie brzucha,bo jak zrobię jedną partię to jestem bez sił aby robić co innego nawet nogi. Dlatego nie trenuję brzucha a chciałbym,co uważacie o tej 6weidera ? lub jeżeli macie swoje sposoby na kaloryfer ale nie na odchudzanie to poproszę.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jesteś z natury szczupły to powinno ci łatwiej pójść zbudowanie mięśni brzucha?W internecie znajdziesz mnóstwo programów na mięsnie brzucha,wystarczy np. w youtube wpisać: ABS workout.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arku możesz skorzystać z porad dietetyka czy trenera personalnego , Jeżeli nie bardzo odpowiada Ci ten pomysł to możesz spóbować treningi siłowe z np wspomagaczem spalenia tłuszczu. therm line man jest dla mężczyzn starających się lepszą wagę , i wiecej mięsni niż tłuszczu. Plusem jest to , że tabletki nie szkodzą zdrowiu oraz nie powodują efektów jojo i jakiegoś łaknienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arku, znalezienie treningu w internecie to dobry pomysł dla Ciebie. Jeśli chcesz wyrobić sobie mięśnie brzucha, musisz ćwiczyć regularnie. Pamiętaj o odpowiedniej ilości białka w diecie. Jeśli nie dostarczasz jego wystarczającej ilości w jedzeniu, możesz wspomóc się odżywkami (ja np. kupuję tu: http://www.budujmase.pl/sterydy.html) nie polecam jednak z nimi przesadzać, bo to nigdy nie zastąpi pełnej diety. Możesz sobie też w telefonie zainstalować aplikację, która oprócz kaloryczności Twojego posiłku, pokaże Ci, jakie wartości odżywcze on miał. No i jeszcze jedno, najpierw masa, później rzeźba :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skoro chcesz przybrac na masie to przydałoby Ci się białko, kreatyna i dobra zbilanowana dieta z nadwyżką kaloryczną. Ja zaopatruje się w suple zwykle w https://kup-suple.pl/ w gratisie dorzucają przedtreningówki, plany treinignowe i żywieniowe czyli podstawowe rzeczy dla osób które zaczynają swoja przygode na siłowni ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi