PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

anglosas

Wymarzone auto

Rekomendowane odpowiedzi

Toyota Rav4, zawsze i nieprzerwanie ;) ja wiem, że wielu osobom się nie podoba, choć nie rozumiem dlaczego. Dla mnie autko jest super, lubię takie klimaty. Nie znoszę tych a'la limuzyn. Generalnie potrzebuję auta "na bagna", a nie na jeżdżenie odpicowaną furą po mieście ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi bardzo podoba się fiat multipla, wiem ze jest wysmiewany przez wszystkich ale przy moim turpistycznym podejści do estetyki taki koszmarek sprawdziłby sie w sam raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja marzę o zakupie Mazdy CX-5. Dla mnie to najpiękniejszy i najlepszy SUV w swojej klasie. Najbardziej chciałbym wersję 2.2 SKYACTIV-D ze 175KM i napędem 4x4. Spalanie w mieście w granicach 6l, poza miastem poniżej 5l. Mi by wystarczyło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kryptoreklama, bardzo często są tutaj wspominki o mazdach i jakichś dziwnych salonach dealerskich ze Śląska.

I nie, mazda CX-5 nie spali tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowsza Alfa Giulia w wersji QV. To jest coś pięknego. No ale niestety o takim pojeździe to mogę co najwyżej pomarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że zaraziłem żonkę marką BMW to takie może nie do końca moje ale zony marzenie BMW Mini Cabrio- cooper oczywiscie. Widziała ostatnio jak oglądalismy auta w Katowickim Bawaria Motors Mini . Ma cos w sobie sam przyznam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam słabość do Lexusów. Takie auta z klasą, wyróżniające się. Kiedyś może takiego sobie sprawię :)

Lexus LC500 tu był link...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli miałbym wybierać to postawiłbym na Audi Q7. :) Widziałem fajny egzemplarz u sprzedawcy AutoRawicki z wielkopolskiego Orchowa. Jak na razie nie mam tyle kasy, ale może kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BMW to inna liga. Ale trzeba mieć kaskę, na fajny egzemplarz. :) Moją obecną wymarzoną furą jest kijanka. Taka skrojona moje możliwości, głównie finansowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi