PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

angelo

auto detailing

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się ostatnimi czasami nad czymś takim, kupowałem dwa lata temu nowy pojazd, ale trochę straciło mu się na blasku, oczywiście, myjnia i kosmetyka karoserii regularnie. przeglądałem prace jak to wygląda po jakichś tam poprawkach + ceramiczna powłoka na karoserii, no kurcze, fajnie te bryki wyglądają. w gliwicach jest niezłe podobno miejsce, które się tym profesjonalnie zajmuje - bracia pietrzak. no robi wrażenie jak patrze na foty. wydaje mi się, że chyba warto o czymś takim pomyśleć, raz że auto lepiej wygląda, dwa że chroni karoserię i mniej brudu się czepia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szwagier robił karoserię u pietrzaków i już dwa razy był w reklamacji. Powłoka nie wytrzymała... odśnieżania auta, także jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto. Wolę sobie oszczędzić, po paru sezonach kupuję lakier samochodowy w sprayu http://lakiery24.com/ i jak coś, mam jak nowy. Do tego oczywiście odpowiednie mycie i wosk, który sam sobie nakładam. Nie baw się w te powłoki, przynajmniej nie w tym miejscu, bo zdzierają kasę za nic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmieszy mnie jak widzę na tzw wieś tuning. Niby to taki szpan ale wygląda to jak dla mnie po prostu śmiesznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też miałem ceramiczną powłoke na karoserii ale zrobione raczej średnio, nie natrafiłem na dobrego fachowca. Mój kolega za to jeżdzi regularnie do myjni parowej, Fabryka Pary się nazywają, robią tam też woskowanie i polerowanie zgodnie ze stanem powłoki lakierniczej, może warto spróbować, lakier wygląda świetnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz trochę czasu to kup polerkę, pady i pasty. Na pewno ogarniesz szybko temat ;) Jeżeli natomiast nie masz czasu wydaj parę złoty i zostaw to specjalistom :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj trzymajcie namiary - http://www.vcentrum.pl/auto-detailing/

Ogólnie takie usługi zrobiły się bardzo modne, ale chyba nie ma w tym żadnego zaskoczenia, co nie?

Przede wszystkim chodzi o to, że przy tych usługach lakier jest ogarnięty niższym kosztem, usuwa się potężne ślady, wgniecenia - coś czego wcześniej nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 21.09.2016 o 14:09, turek napisał:

Tutaj trzymajcie namiary - http://www.vcentrum.pl/auto-detailing/

Ogólnie takie usługi zrobiły się bardzo modne, ale chyba nie ma w tym żadnego zaskoczenia, co nie?

Przede wszystkim chodzi o to, że przy tych usługach lakier jest ogarnięty niższym kosztem, usuwa się potężne ślady, wgniecenia - coś czego wcześniej nie było.

A czy ty korzystałeś już z tego rodzaju usług i mógłbyś powiedzieć coś na ich temat szerszemu gronu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi