PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

karolina87

szkoła jazdy w wawie- OES, ktos cos?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, głownie zwracam się do mieszkańców wawy- przeprowadziłam się tutaj niedawno i chcę zrobić prawko na motocykl. Czy ktoś robil prawko w szkole OES? Jak wygląda sprawa cenowo i jak jest z badaniami lekarskimi? No i jak ze zdawalnością- boje się, e trafi mi się jakas żyleta i będę trząść się ze strachu podczas jazd :P będę wdzieczna za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ceny możesz się dowiedzieć dzwoniąc do szkół. Badania to też raczej formalność jeśli jesteś pełnosprawna i widzisz. I o żylety się nie martw, za plecami jej mieć nie będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki za odpowiedz :) tak, masz racje, ale troche sie stresuje i chcialabym trafic na spoko instruktora, tak zeby na spokojnie podejsc do kursu :)

up, up, jacys kursanci oes'u sie znajdą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A szukałas informacji o tej szkole jazdy na innych forach ogólnych? Albo forach lokalnych ze stolicy :) Moze tam ktos pomoze Ci podjąc decyzję dotyczącą tej szkoly jazdy :) Powodzenia w wyborze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze i masz rację, poszperam w necie w poszukiwaniu oes'owych kursantow :)

zreszta i tak odpowiada mi oes ze wzgledu na umiejscowienie przy wileniaku, wiec pewnie zdecyduje sie na kurs na kat.A wlasnie tam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to ciesze sie, ze pomoglam w podjeciu decyzji :D oes jest tez w moim rodzinnym gdansku i ma bardzo dobra opinie wsrod bylych kursantow :) tyle ze u nas nie prowadza kursow na kat. A :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi