PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Gość Anonymous

Faceci gotują

92 postów w tym temacie

Co myślicie o gotujących facetach? To obciach czy nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki tam obciach. Nie świruj, obciach jest wtedy jak nie umiesz sobie bez mamusi sniadania przygotować, albo zapraszasz dziewczynę na kolacje i jedyne co potrafisz jej zaserwować to jedzenie od chińczyka z budki. To żaden obciach powtarzam. To podstawowa umiejętność. Zobaczcie największi kucharze świata, słynni tak, że miejsce w restauracji rezerwujemy conajmniej rok wcześniej to własnie mężczyźni. Przykładowa El Bulli.

Do tego takie rzeczy jak jajecznica czy spagethi to już chyba podstawa, co nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie nie wiem czy mężczyźni nie są najlepszymi kucharzami :) ile jest programów kulinarnych które prowadzą mężczyźni ? Pascal, Kuroń i jeszcze wiele innych :) Mężczyzna powinien umieć dobrze gotować :D bo od czasu do czasu jak zrobisz dziewczynie śniadanie o łóżka to może Ci się odwdzięczyć nie tylko buziakiem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Facet który potrafi gotowa jest bardziej pożądany przez kobiety, ponieważ kobieta może czasami liczyć że wyręczy ją w gotowaniu lub zaskoczy pyszna kolacja po ciężkim dniu pracy, i tak jak zaznaczył kolega wyżej możemy się odwdzięczyć za taki miły gest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja do gotowanie jestem lewy . Omlet zrobię ,kompot, przysmażę mięso, przygrzeję zupę .Ale żeby np ugotować zupę to już nie . Ale myślę że się kiedyś nauczę .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pożałujesz z pewnością :D Ale znam sytuacje w których facet przyjmuje rolę gosposi a kobieta mężczyzny chociaż nie przemawia jakoś to do mnie :P To mężczyzna powinien być głową rodziny jak to zwykle bywa i pracować na całą rodzinę :) A kobieta gotować, sprzątać i zajmować się domem chociaż nie jestem również przeciwny temu żeby kobieta pracowała :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ona po dwóch latach takiego małżeństwa powie Ci że ją ograniczasz, nie pomagasz jej przy domu tylko narzekasz na pracę i że odchodzi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale oczywiście czasami trzeba jej pomóc przy zmywaniu czy sprzątaniu . Albo zawsze robić zakupy. A i oczywiście jej nie ograniczać tylko do sprzątania i gotowania .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale wiesz troche wstyd jak żona wyjeżdza a ty w tym czasie jedzenie u chińczyka zamawiasz :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chociaż od czego mamy internet. Wpisujesz fraze w youtube i masz wideo przepis :) laptop do kuchni i wszystko się uda :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O do dobrze się składa bo akurat mam laptopa . To mogę zaszaleć . Tylko obawiam się że jak ja coś ugotuję to ktoś może się zatruć .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach