PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

marekerr

jaki antywirus?

56 postów w tym temacie

Dlaczego uważasz, że avast nie jest porządny? Mi odpowiada. Dla mnie największym zabezpieczeniem jestem ja sam. Jak operator komputera nie jest ostrożny to żaden antywirus nie pomoże. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to tylko moje subiektywne wrażenie.   z avastem było tak, że po pierwszym skanowaniu komp ruszył i pracował naprawdę szybko, ale po kilku dniach zwolnił strasznie. zaznaczę, że jestemm ostrożny jeśli chodzi o klikanie w sieci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak długo z gdatą nie mam doświadczenia, ale ta z 2016 roku chodzi sprawnie nawet na niezbyt nowym sprzęcie. Przynajmniej takie mam doświadczenia. Zdaje się, że coś czytałem, że kilka lat temu gdata nie była demonem lekkośc, ale to sie zmieniło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Avirę używałem kilka lat temu i też było ok. A sprzęt też nie był jakiś wysokich lotów AMD Athlon 5000+ 2 GB ram. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 14.06.2017 o 15:46, Marcin91 napisał:

Nie wiem ja mam avasta na i3 @2 GHZ 8GB ramu i nic nie zamula. 

hmm, dziwne w takim razie.  Może to kwestia jakichś ustawień, sam nie wiem. Nie mam pewności, dlatego z gór nie oceniam, raz się nie sprawdził i nie chcę ryzykować znowu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 godzin temu, Marcin91 napisał:

A patrzyłeś na darmową avirę? W sumię acrabit to nie duży wydatek, a polski antywirus. 

A wezmę go i zobaczę jak będzie chodzić, może najpierw trial a potem kupię

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach