PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.06.2017 o 22:53, mateusz00 napisał:

Możesz zmieniać antyvirusy - Norton, gdata, Kaspersky, etc :) wedle uznania 

Niby mogę hah tak, ale taka zabawa w zmiany może sporo kosztować :) pewnie wirusa łatwiej chwycić podczas takich zmian. poza tym każdy antywir działa inaczej, jeden jest słabszy drugi silniejszy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 1.07.2017 o 17:14, Marcin91 napisał:

Ogólnie tak się przyglądam rankingom i wszędzie najlepszy do ceny jest Bitdefender. Cena tylko 50 zl na rok, a za 3 stanowiska niecałe 70 zł. Chyba sam się nad nim zastanowię. 

spojrzałem na Arcabita tak dokładniej (dużo dokładniej) i on działa na dwóch silnichach, jeden to Bitdefender, a drugi to własny silnik, więc teoretycznie ocena powinna być jeszzce większa, a cenowo tak jak pisałem wcześniej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, BananowySong napisał:

Niby mogę hah tak, ale taka zabawa w zmiany może sporo kosztować :) pewnie wirusa łatwiej chwycić podczas takich zmian. poza tym każdy antywir działa inaczej, jeden jest słabszy drugi silniejszy

Nie złapiesz, co Ty! Bez obaw. :)

Wystarczy, że na przez ten moment co odinstalowujesz stary (np. Kaspersky) nie podłączasz pendrive, odłączasz Internet i instalujesz Nortona. Tak też możesz :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 29.06.2017 o 10:44, BananowySong napisał:

rozważałem to, ale nie chce mi się odnawiać co miesiąc. Poza tym licencja wychodzi 99 zł czyli miesięcznie 8.25, a jak jeszcze podzielisz to na każde urządzenie, to wyjdzie 2.75 miesięcznie, więc wolę zapłacić niż na każdym z urządzeń z osobna aktualizować :)

@jaszczur spólka to też niezła opcja! :) a chętni myślę, że zawsze się znajdą

No to może wyjść nawet ok. 40 zł na osobę, więc się opłaca. Zresztą 2 stanowisko zawsze możesz potraktować, jako zabezpieczenie komuś bliskiemu kompa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta