PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

ciekawski88

Ulubiony smak herbaty

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko to określić ale ogólnie bardzo lubię herbatę i piję ją kilka razy dziennie w dużych kubkach, praktycznie zawsze po każdym posiłku. Lubię herbaty liściaste kiedyś często pijałem herbaty Twinings Earl Grey, English Breakfast itp Obecnie często pijam Liptona liściastego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie Earl Grey ale mocny, te wszystkie znane marki wypadają naprawdę blado. Loyd i Cotterley są bardzo dobre.

Do tego zielony Lipton malina-granat oraz Dilmah o smaku liczi.

Ze zwykłych to Irving.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś piłem praktycznie tylko i wyłącznie herbatę czarną. Ostatnio jednak przekonuję się również i do innych herbat. Posmakowała mi na przykład herbata herbata biała Bifix:

http://www.bifix.pl/produkty/herbaty-ga ... bata-biala

Liście herbaty zbierane są na nią wczesną wiosną. Herbata ma o wiele delikatniejszy smak. Nie pobudza tak bardzo jak czarna ale warto jest sobie spróbować.

Niezły jest jeszcze hibiskus. Nie przepadam natomiast za herbatą zieloną. Z kolei moja żona pije praktycznie tylko i wylącznie zieloną herbatę liściastą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Osobiście najbardziej mi smakuje herbata grejpfrutowa z Big Active, dodatkowo działa ona na przemianę materii ; )

ciekawie to brzmi. Jak długo pijesz już tą herbatę i czy zauważasz jakieś zmiany??

Są może inne smaki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiśniowa z Basilura jest obłędna!

@xaroulawoj, znam ją - też za nią przepadam. Wciąż mi się nie znudziła, choć pijam ją już od 2 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba w Biedronce spotkałem się zimą z wynalazkiem typu gruszka + czekolada. Naprawdę niegłupi smak, oczywiście polecam na zimniejsze dni, lepiej pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Green Hills o smaku szarlotki jest super, bo (przynajmniej ja) mam wrażenie, że wypiłam herbatę i zjadłam ciasto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja uwielbiam herbatę z cytryną i goździkami. Polecam spróbować :) Parzycie zwykłą czarną herbatę dodajecie plasterek cytryny i kilka goździków (+ trochę cukru jak ktoś lubi). Moja ulubiona.

Poza tym lubię też wszelkie ziołowe - z rumianku, szałwii, lipy, mięty itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi