PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Danny

MTG Arena of The Planeswalkers

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć może są tu jacyś gracze kultowej gry Magic The Gathering Arena of The Planeswalkers ? Pomyślałem, że moglibyśmy pogadać o strategii, wymienić się spostrzeżeniami czy też radami odnośnie tej gry. Można by nawet zorganizować jakieś spotkanie i zmierzyć się ;) Macie jakieś doświadczenia z poprzednimi częściami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem kilka razy w tą część, wcześniej sporo grałem w standardowego magica, co do strategii to zazwyczaj idę na żywioł, najbardziej lubię grać zielonymi, jakoś ta rasa (?) mi najbardziej przypadła go gustu. Jak tylko zbierze się ekipa to zawsze kilka rozgrywek robimy, szybko się można nauczyć reguł, nawet jak ktoś z magickiem nie miał wcześniej do czynienia, lubię ich karty, zawsze są takie dopracowane, często w twórcach można znaleźć i polskie nazwisko, co mnie jakoś dumą napawa :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli większość widzę idzie na żywioł, ze znajomymi gramy podobnie wtedy jest najlepsza zabawa. Co do reguł to masz rację można je szybko ogarnąć, a jeszcze szybciej jeśli usiądzie się z kimś kto jest już weteranem. Dla początkujących mogę polecić ten materiał www. youtube. com/ watch?v= tVIutYJcUsY wszystko jest wyjaśnione odnośnie części arena of the planeswalkers. Sorki za rozłączenie adresu ale nie mogłem inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę zacząłem szukać o poszczególnych postaciach, podobno Chandra najłatwiej przegrywa, choć w sumie ja grałem kilka razy ta postacią i jakoś tego nie zauważyłem, trzeba zrobić więcej rozgrywek :D. Przy okazji gry trochę angielski można sobie przypomnieć. Zawsze mi się podobała strona wizualna MTG, karty zawsze fajnie dopracowane, mam jeszcze jeden booster z takimi mega starymi, chyba mają z 15 lat albo i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama postać to pół biedy, najważniejsze jest ułożyć dobrego decka i tu wtedy trzeba się skupić jaką taktyką chce się grać. Szczerze to jeszcze nie jestem aż tak zaawansowanym graczem i jeszcze nic porządnego sobie nie ułożyłem dlatego można by wspólnie coś pokombinować z talią. Co do angielskiego to zgodzę się z Tobą w 100% można się podszkolić :) To Twój booster już jest wartościową rzeczą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno dobry booster to podstawa ;), ja już powoli poznaję słabsze i mocniejsze strony postaci, Nissa podobno ma największą przewagę choć tą postacią gram jakoś rzadziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja się dołączam. :D Tez idę na żywioł. Twórcy gry chyba postawili na początkujących, bo i laik moze miec swietna zabawe. A słyszałem o niej sporo opini i to od specjalistów... dlatego podchodziłem niepewnie do Magica. Z angielskim nie jest ciężko, czesto jak nie wiem wpisuje w telefonie słówko i mam problem z głowy, ale oczywiście nie odnosze sie z tym :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To fakt, miałem stycznosć z tym normalnym MTG to wydawał mi się bardziej skomplikowany, tutaj łątwo się wdrożyć w zasady i sama gra idzie szybko, wolę właśnie takie gry z szybszymi rozgrywkami bo wtedy nie ma czasu na nudę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że miłośników Magicka przybywa i bardzo mnie to cieszy, fajnie by było kiedyś zorganizować wspólną rozgrywkę zakładam, że zabawa by była niesamowita.

Na pewno dobry booster to podstawa ;), ja już powoli poznaję słabsze i mocniejsze strony postaci, Nissa podobno ma największą przewagę choć tą postacią gram jakoś rzadziej
Racją tą postacią można dużo zwojować, nie powiem bo lubię nią grać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi