PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

dinana

Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę

Rekomendowane odpowiedzi

Dla skóry lepiej jak nie leży na słońcu i się nie smaży.
Dla nas to bez różnicy, ale skóra kobiet dobrze żeby jak najdłużej była gładka. No i chyba to jest lepszy wybór, masz opaloną skórę bez niszczenia jej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

opalanie natryskowe jest kompletnie niefajnie moja kobieta miala i nie byla zadowolona kompletnie zacieki slaby kolor wgl nie kolor jak by sie opalila tylko jakby plywala w roztworze pomaranczowo brazowym i by ja zabarwilo . w kwestii tego opalania  dobrym przykladem sa robotnicy drogowi oni od poczatku sezonu sa juz ciemno czekoladowi :D . a tak bez zartow moja kobieta uzywa jakichs kremow zakupionych w solarium (chyba w kazdym solarium mozna kupic takie kremy )sa rowniez kremy mocno nawilzajace skore jesli ktos ma sucha  (chyba kiedys czytalem opakowanie i tak bylo napisane reki sobie uciac nie dam) ale na moja dziewczyne dziala albo idzie na solke pozniej smaruje sie jakims czyms magicznym albo na sloneczku sie opala i znow czyms magicznym sie smaruje i opalenizna nie schodzi .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam lubię się opalać na słoneczku, nigdy żadnych środków wzmacniających czy przedłużających opaleniznę nie stosowałem a jak się dobrze opaliłem to opalenizna trzymała się cały rok. Wiadomo, że słabła ale nigdy do końca i potem znowu więc zawsze byłem w miarę opalony. Jakiś czas temu pokazałem kilka swoich zdjęć pod koniec 10 dniowego urlopu nad Bałtykiem więc można zobaczyć jak wyglądałem :)

Edytowane przez Szwagier

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta