PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

marek79

Problem z pełną erekcją. Co robić ?

Rekomendowane odpowiedzi

A co to znaczy dla Ciebie: czasami napić się piwa ? Jo ja też lubię i kolega Telak też lubi. Tylko ja lubię co jakiś czas głównie w sezonie letnim wypić piwko czy dwa no od wielkiego dzwonu trzy. Kol Telak do 3 nie siada lubi wypić z 10 ot taka mała różnica w lubieniu napić się piwa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wprowadź do swojej diety coś, co wspomoże Twoją potencję. Jeśli chodzi o tabletki, spróbuj żeń-szenia koreańskiego, sam nie próbowałem, ale słyszałem dużo dobrego. Od siebie polecam imbir, działa naprawdę mocno, zrób sobie rano sok z jabłek/marchwi i imbiru, pij przez tydzień i zobaczysz jaki będziesz efekt. Możesz także spróbować selera naciowego.

To tyle odnośnie jedzenia. Odnośnie kondycji całego Twojego ciała - zacznij praktykować wysiłek fizyczny. Optymalny byłby 3x w tygodniu, chodzi oto, żebyś czuł, iż coś robiłeś, ale nie żeby się przemęczyć. Spacer czy trucht przez 20-30 minut będzie optymalny.

Kolejna metoda, w którą mało kto wierzy, póki sam nie wypróbuje - polewaj swoje jądra zimną wodą. Nie lodowatą, zimną, przez paręnaście sekund. Po tygodniu zobaczysz efekt, będzie Ci się bardziej "chciało".

Weź sobie 2 metody z tych, które podałem i wprowadź w życie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napić się piwa lubi chyba każdy ;) Maciek, skoro Ci mięknie penis w czasie seksu to chyba najlepiej wykonać badania (poziom testosteronu, poziom prolaktyny, cukier itp.). Lekarz nie gryzie ;) A może się okazać, że problemy z erekcją są objawem jakiejś innej choroby.

Dnia 1.11.2017 o 19:35, Szwagier napisał:

A co to znaczy dla Ciebie: czasami napić się piwa ? Jo ja też lubię i kolega Telak też lubi. Tylko ja lubię co jakiś czas głównie w sezonie letnim wypić piwko czy dwa no od wielkiego dzwonu trzy. Kol Telak do 3 nie siada lubi wypić z 10 ot taka mała różnica w lubieniu napić się piwa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mając problemy z potencją trzeba zrobić coś więcej niż tylko brać rano tabletkę albo przed seksem (te sildenafile co tylko kamuflują chorobę, a koncerty na nich zarabiają krocie uzależniając od tego facetów). Trzeba się też zabrać za zmianę diety i dołożenie sportu. Niewiele trzeba ale naprawdę warto, bo wiadomo jak się żyje w dzisiejszych czasach. Suplementacja dobrymi preparatami też jest ważna. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jasne, że sam sildenafil nie wystarczy :) Zależy też jaki jest stopień tych problemów z erekcją. Choć sildenafil też ma leczyć, to warto po prostu na początek ruszyć dupsko i przebiec się kilometr czy dwa, a na pewno jeść więcej zielonych rzeczy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta