PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

famil1i

Mieszkania na sprzedaż w dobrych cenach

Rekomendowane odpowiedzi

Szukacie bardzo ładnego mieszkania na sprzedaż w Wrocławiu ? Jeśli marzy się wam idealne mieszkanie w nowym budownictwie to koniecznie zaglądnijcie na ofertę dewelopera Ronson, gotowe mieszkania wrocław na sprzedaż blisko centrum na na zielonym Grabiszynku, na ul. Grobli czy ul. Jutrzenki w bardzo dobrych cenach !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zielono to jest w Parkowych Maślicach! Nowe mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnych cenach. Niby na uboczu Wrocławia a blisko do centrum - polecam sprawdzić!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mieszkania nie planuję kupować a już na pewno nie nowego od dewelopera, a takiego którego jeszcze nie ma to bym nigdy nie kupił. Tyle tych przekrętów i upadłości deweloperów, że można zostać bez kasy i mieszkania :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie zastanawia jednen fakt. Przyglądam się rynkowi wtórnemu i jak widzę te mieszkania to mnie krew zalewa. Albo zbyt dużo chcą, albo nie opłaca się wkładać swoich pieniędzy w taką nieruchomość. Wydaje mi się, że lepiej stworzyć wnętrza uniwersalne. Żeby każdy mógł sobie je ewentualnie przerobić. Proszę mi wierzyć, że mieszkania po dziadkach naprawdę nie są proste w remoncie. Druga sprawa. Warto zadbać o to, aby mieszkanie ładnie się prezentowało, bo wówczas można za nie dostać więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też bym nigdy nie kupiła mieszkania, którego jeszcze nie ma. Mój chłopak tak zrobił i powiem szczerze, że go podziwiam. Poza tym obecnie jest tyle bloków, nowych z jeszcze niewykupionymi mieszkaniami, że nie ma, co szaleć. Już nie mówiąc o tym, że wolałabym chyba do końca życia wynajmować mieszkanie niż pakować się w kredyt. A co do rynku wtórnego. Czasem trafiają się naprawdę fajne, zadbane mieszkania po atrakcyjnych cenach (z tego, co przeglądałam kilkukrotnie), ale zawsze jest jakiś haczyk. Raz trafiłam na takie super mieszkanie, właściciele zostawiali w nim wszystko, łącznie ze skórzanymi, naprawdę zadbanymi meblami. Okej, dwupokojowe, niby szału nie ma, ale dzielnica nawet fajna, cena w porównaniu do innych - bardzo atrakcyjna. Co z tego, skoro okazało się, że comiesięczny czynsz do spółdzielni to 1 500 zł. Nie wiem, co spółdzielnia robi z tymi pieniędzmi i na co je przeznacza, ale z aż tak wysokimi comiesięcznymi opłatami się jeszcze nie spotkałam. A zaznaczę jeszcze, że to zwykły blok, a nie apartamentowiec, który ma wliczony w comiesięczne opłaty wejścia na siłownię, basen i saunę. Dlatego moja przyszłość jawi się raczej w czarno-białych barwach jeśli chodzi o zakup mieszkania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tiril, też jakbym miała kupić to raczej z rynku wtórnego (choć zgadzam się z kolegą powyżej, ze mieszkania pozostawiają wiele do życzenia i często wymagają wieeeeele pracy zanim się tam zamieszka) i podobnie jak Ty, absolutnie nigdy, przenigdy nie wyłożyłabym kasy na mieszkanie które dopiero "się buduje", co innego takie już nowo wybudowane. Przyznaję, że czasem jak przechodzę obok nowo powstałych osiedli/bloków serce mi boli z żalu, bo o niczym tak nie marzę (no może poza seksem ;) ) jak o takim nowiutkim, czyściutkim nie zamieszkałym nigdy przez nikogo przedtem mieszkanku :) Ach marzenie. 

Co do kredytu - chyba lepiej wziąć kredyt i zamiast oddawać komuś sporą część zarobków za wynajem, spłacać raty kredytu i mieszkać u siebie. Tak czy siak kasa leci, to lepiej inwestować w coś swojego niż oddawać.. No chyba, że jakiś mąż się trafi konkretny z mieszkaniem ;) A autor zamieścił wątek chyba tylko w reklamowych celach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko pięknie ładnie, tylko jak padnie Deutche Bank (a z tego co czytam w necie) to może być prędzej niż później - to automatycznie inne banki zaczną odzyskiwać wierzytelności m.in poprzez sprzedaż mieszkań od kredytobiorców. Taki scenariusz był w USA i Hiszpanii w 2008 - 2011. Efektem tego było to, że ludzie zostawali bez mieszkań dodatkowo z długiem do spłacenia. Fajnie, nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie wybór mieszkania jest strasznie ciężki. Szczególnie w porozumieniu z kobietą :spoko: My ostatnio przechodziliśmy przez cieżki okres, bo właśnie nadszedł czas wyboru mieszkania i to w Warszawie (sic!) ale w końcu nam się udalo przerwać ten dziwny czas i wybrać :beka:Głównie wzięliśmy pod uwagę lokalizację, bo tak czy siak nie potrzebujemy jakiegoś mega dużego mieszkania bo dzieci nie mamy :D Zdecydowaliśmy się na mieszkanie w świetnym miejscu na Ochocie :D dla mnie świetny dojazd do pracy, a moja dziewczyna ma chwilkę spacerkiem na uczelnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W okolicach Krakowa też są cenowo bardzo korzystne inwestycje. Należą one do oferty dewelopera Lokum Invest. Lokalizacja z doskonałą komunikacją do centrum miasta. Dom, który wybrałam z inwestycji River park, budowany był praktycznie bez żadnych poprawek. Wspaniały ogród, świeże powietrze i mój wymarzony ogród. Cała procedura odbioru odbyła się na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi