PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

AndrzejBig

paintball

33 postów w tym temacie

7 godzin temu, GEKON napisał:

zapocone dłonie to nic przyjemnego zwłaszcza jak trzeba jeszcze biegać w 30 stopniach. A taktyczne poza wzmocnieniami mają też wentylacje

Są też zdecydowanie krótsze więc i ruchów nie krępują, bo jednak zimowe muszą dojść do linii kurtki żeby zimno się nie dostawało

Tacy co mają dużo na kącie zazwyczaj mają też w kieszeni węża i tak naprawdę oni się zastanawiają czy dany zakup jest warty i robią odpowiednie rozeznanie.

Też racja, jak ktoś ciężką pracą się dorobił to myśli nad tym co kupuje. Pewnie właśnie dlatego większość osób które mają już trochę kasy woli kupić dobrego UA niż decathlonowski ciuch 

możliwe, że jest początkującym graczem, i jeszcze zbiera na komplet to co najważniejsze ma. Odpowiedni sprzęt do strzelania i maska na twarz a resztę z biegiem czasu będzie kompletował.

Nie wiem jak to jest z odczuwaniem uderzenia w takim stroju, bo w sumie może i być to ciekawy "styl" na paintball. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, BlackMass napisał:

Są też zdecydowanie krótsze więc i ruchów nie krępują, bo jednak zimowe muszą dojść do linii kurtki żeby zimno się nie dostawało

Nienawidzę jak jakakolwiek odzież krępuje moje ruchy. Szybko ląduje w śmietniku :P

Też racja, jak ktoś ciężką pracą się dorobił to myśli nad tym co kupuje. Pewnie właśnie dlatego większość osób które mają już trochę kasy woli kupić dobrego UA niż decathlonowski ciuch 

decathlony nie są najgorsze ale fakt - odstają od takich marek jak np UA. Ale chyba każdy z nas się kiedyś ubierał w decathlonach.

Nie wiem jak to jest z odczuwaniem uderzenia w takim stroju, bo w sumie może i być to ciekawy "styl" na paintball. 

Widziałem ostatio maskę za coś koło 160 zł. Szczena mi opadła

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.06.2017 o 14:36, wicher30 napisał:

Widziałem ostatio maskę za coś koło 160 zł. Szczena mi opadła

W sensie że taka tania, czy tak świetnie wyglądała przy tak niskiej cenie?

decathlony nie są najgorsze ale fakt - odstają od takich marek jak np UA. Ale chyba każdy z nas się kiedyś ubierał w decathlonach.

Na początku przygody z szeroko rozumianym sportem nikt nie inwestował od razu setek złotych w odzież, ale wystarczy poczytać fora i już można zamiast noname kupić helikona który nie jest przesadnie drogi

Nienawidzę jak jakakolwiek odzież krępuje moje ruchy. Szybko ląduje w śmietniku :P

Nawet nie pytam ile ubrań wywaliłeś :D Jakieś krótkie spodnie godne polecenia macie? Bo jak patrze na mode męskich spodni mneij niż do połowy uda to mi się trochę niedobrze robi 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach