PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

adamos30

torba męska na laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć - mam takie pytanie. Czy taka torba będzie w stanie wytrzymać ciężar mojego laptopa?

main_img_15957.png

Często przywożę sobie laptopa z pracy i do pracy i mam właśnie problem z tym, że moja poprzednia torba (taka stosunkowo tania w przeciwieństwie do tej torby, ale nie będę tu zdradzał ceny) bardzo szybko się rozwaliła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia - pewnie przekonasz się dopiero w trakcie użytkowania. Z doświadczenia wiem, że te najtańsze torby na laptopa nie dają do końca rady. Też mi szybko się niszczyły. Absurdem było jak się haczyki w rączce pozrywały, gdzie coś takiego nie powinno mieć zupełnie miejsca w takim przypadku. Dlatego niedawno zainwestowałem w taką solidną i jest taka podobna do tej twojej, więc myślę, że powinna dać radę;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć - mam takie pytanie. Czy taka torba będzie w stanie wytrzymać ciężar mojego laptopa?

main_img_15957.png

Często przywożę sobie laptopa z pracy i do pracy i mam właśnie problem z tym, że moja poprzednia torba (taka stosunkowo tania w przeciwieństwie do tej torby, ale nie będę tu zdradzał ceny) bardzo szybko się rozwaliła

No weź zdradź cenę skoro mówisz, że nie taka tania - to w ogóle jakieś tworzywo sztuczne to z czego ta torba jest zrobiona? bo nie wierzę. że to prawdziwa skóra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

main_img_15957.png

No weź zdradź cenę skoro mówisz, że nie taka tania - to w ogóle jakieś tworzywo sztuczne to z czego ta torba jest zrobiona? bo nie wierzę. że to prawdziwa skóra

Jak dla mnie wygląda jak najbardziej na prawdziwą skórę, więc powinna być mocna, ale niech się wypowie autor tematu, bo nawet nie wiem z czego ta torba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

main_img_15957.png

Jak dla mnie wygląda jak najbardziej na prawdziwą skórę, więc powinna być mocna, ale niech się wypowie autor tematu, bo nawet nie wiem z czego ta torba

Ech, no dobra - żebyście nie pomyśleli, że oszalałem https://wojas.pl/produkt/17211/torba-meska-4880-51. Ale skóra naturalna jak najbardziej. zrestą nie wiem czy w wojasie mają jakieś inne rzeczy niż ze skóry naturalnej - jak tak przeglądam od nich katalog to raczej nie, ale mogę się mylić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie jak powyżej, jeżeli możesz to napisz jaka jest cena w zamian za taką torbę, bo generalnie wygląda bardzo ładnie i porządnie, elegancko. To też w dużym stopniu zależy od wagi samego laptopa i rozmiaru matrycy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi