PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Trocki

Pokłosie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to już "stary" film, ale dopiero teraz odważyłem się obejrzeć, bo cała otoczka wokół niego mnie zniechęcała. Jakie są Wasze wrażenia? Dla mnie to było wręcz irytujące;

1 W tym filmie nie ma nic kontrowersyjnego i nie rozumiem całej dyskusji wokół tego

2 Film był po prostu słaby, słaba intryga, trochę na siłę, aby tylko poruszyć wątek antysemityzmu, czyli komercja zwyczajna

3 Przewidywalność to najsłabszy punkt, po pół godzinie można było się domyślić jak się dalej potoczy akcja i nie było żadnego zaskoczenia, ani zwrotu akcji, nie pojawiły się też żadne wątki poboczne, które by trochę tą historię mogły ożywić

4 Nuda, po prostu nuda. Brak też jakiejś głębszej refleksji, autor nie pozostawia widzowi wolności interpretacji. Dopiero w końcówce interesujący robi się konflikt wewnętrzny głównego bohatera, ale właśnie w tym momencie film się kończy...

5 Tragedia. Po prostu tragedia...

Jakie są Wasze wrażenia? Czy komuś się w ogóle ten film się podobał? Czy ktoś widzi w nim coś więcej niż ja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero teraz odważyłeś ? To czego się bałeś ?

Ja oglądałem i może nie było to "och i ach" jak zapowiadali ale film był całkiem ciekawy.

Nie był znów taki nudny i nie taka tragedia według mnie. Jakaś intryga była i zmowa milczenia, w miarę ciekawa fabuła, może i był w miarę przewidywalny, ale i coś kontrowersyjnego w nim było. Według mnie całkiem w porządku film.

Znam dużo gorsze bez żadnej fabuły, po prostu poruszający się aktorzy i coś mówiący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trudny temat zwłaszcza w Polsce, gdzie wszyscy oskarżają cię, ze jesteś Żydem ...ale aktorzy dali radę, Maciek Sthur pokazał się z zupełnie innej strony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi