PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Thomas

Zimowe buty

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że powoli zbliża się okres jesienno-zimowy, zastanawiam się nad wyborem odpowiednich butów zimowych. Trafiłem też na artykuł mówiący o tym, że buty zimowe są oznaką eleganckiego mężczyzny. Zastanawia mnie fakt, gdzie kupujecie tego typu obuwie? Zależy mi na zakupie na lata :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mówi o tym, że zimowe buty są oznaką eleganckiego mężczyzny tylko mówi o zimowych butach jako elemencie ubioru eleganckiego mężczyzny.

Więc jeśli szukasz eleganckich butów zimowych to zajrzyj sobie na patine.pl shoepasion.pl czy klasycznebuty.pl

Choć uważam i tak ten twój post za fake 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To przecież kwestia gustu, niektórzy na zimę wybierają nie tyle obuwie eleganckie co sportowe, np trekkingowe uważając je za najbardziej praktyczne. Codo tego gdzie możesz je kupić to w grę wchodzą sklepy internetowe lub stacjonarne, wiadomo że online kupisz je po prostu taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Jestem tu "nowy" - tzn. wcześniej się bardziej przyglądałem. Też uważam, że to kwestia gustu. Były lata kiedy nosiłem buty trekkingowe, potem z racji wykonywanej pracy musiałem się przerzucić na coś bardziej klasycznego. Przez neta kupuję buty rzadko- raczej wybieram sklepy stacjonarne. Ale ze względu na fakt, że online można kupić rzeczywiście taniej, chyba się przełamię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od stylu ubierania się .Inaczej można ubrać się do pracy,na randkę , sportowo a jeszcze inaczej na eleganckie wyjścia. Mój osobisty kupuje obuwie w sklepie https://www.denley.pl/pol_m_Obuwie-meskie-376.html  Mają tam butki na każdą okazję od sportowych po trapery  i w miarę przystępnych cenach. Jeżeli mowa o elegancji to wystarczy żeby mężczyzna  był schludnie ubrany a buty o których mowa były po prostu czyste wówczas też może wyglądać elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi