PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Poro

Mariusz Pudzianowski - Popek Monster

Rekomendowane odpowiedzi

479KSW37_karuzela_pl_www.jpg

3 grudnia podczas gali KSW 37 zobaczymy pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Popkiem. No właśnie czy zobaczymy pojedynek czy przedstawieni e ? Niewątpliwie taka walka to komercyjny sukces właścicieli KSW bo PPV będzie się sprzedawać jak świeże bułeczki - ale czy pod względem sportowym będzie to można nazwać walką ? Pożyjemy zobaczymy, Popek ze swoim stylem życia może mieć większe problemy kondycyjne niż Pudzian na początku kariery w MMA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby Pudzian był na wcześniejszym etapie kariery w MMA to na pewno byłoby to przedstawienie, w chwili obecnej może jednak szybko wziąć przewagę nad Popkiem ale kto wie co z tego będzie. 
Ja kiedyś częściej i chętniej oglądałem MMA choć wolę tradycyjny boks, to właśnie przez PPV już tyle nie oglądam i troszkę straciłem zainteresowanie bo nie jestem aż takim fanem abym chciał za to płacić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celem tego pojedynku jest jedno, kasa! Panowie na pewno dostaną rekordowe gaże, właściciele KSW zarobią zapewne najwięcej w swojej karierze z KSW. Czasu na przygotowanie dla Popka dość mało bo co to są 3 miesiące dla człowieka, który codziennie chleje i bierze różne używki ? Czystość w KSW też jest wątpliwa więc ciekawe czy wyniku Panowie nie ustalili przy stoliku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze chodzi o kasę. Krótkich walk wieczoru było całkiem sporo. Bardziej ciekawe jest dla mnie to, o czym się nie mówi. Baczniej obserwuję jak rozwijają się mniej znani.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi