PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Jaco

Gomorra

Rekomendowane odpowiedzi

Gomorra (2014)

Serial ten opowiada o jednej z rodzin neapolitańskiej kamorry. Jednym z głównych bohaterów jest Ciro Di Marzio, pnący się po szczeblach mafijnej kariery szeregowy, a później niemalże prawa ręka ojca chrzestnego – Pietro Savastano. Z czasem wierność i lojalność Ciro zostają wystawione na próbę, a gdy w końcu widzi szansę, by stać się liderem, rozpoczyna własną grę i nie zamierza cofnąć się przed niczym, by osiągnąć cel. To tyle odnośnie fabuły – ten powierzchowny zarys, z przyczyn oczywistych, nie będzie tu rozwijany. Choć sama treść opowieści jest emocjonująca, dopracowana i – tak po prostu – bardzo dobra, są inne powody, dla których warto poświęcić trochę czasu na zanurzenie się w brutalnym świecie włoskich gangsterów.

Pomyślicie co za człowiek, filmy, książki, a teraz serial - wszystko o kryminałach  ale co zrobić interesuje mnie ta tematyka :)  W końcu to forum pomesku :D

Fajny serial o włoskiej mafii, polecam zobaczyć.

Edytowane przez Jaco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz puszczają pierwszy sezon na11.0.pngale to już 7 odcinek leci. Chyba, że dają powtórki też. Trzeba by w necie poszukać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłem oglądać - dawno tak dobrego serialu o tej tematyce nie oglądałem. Dzisiaj czytałem, że będzie także 3 i 4 sezon. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi