PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Maliiak

Chorwacja

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety urlopy mają to do siebie, że są zdecydowanie za krótkie.

A co do uszu to nie wiem, no niestety już chyba taka moja uroda. Na nic innego nie chorowałem, tylko na uszy. A zdecydowanie pływanie, moczenie chorowaniu sprzyjało. Zresztą lekarz mówił żeby uważać na pozostawianie wody w kanale, dobrze trzeba suszyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kup sobie spray do uszu. Ja teraz na wyjazd kupiłem w aptece Dolphiner, właśnie pod kątem osuszenia  po nurkowaniu, i też działa przeciwbakteryjnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam. Coś mi się zawiesza i wklej wiadomość. 

Ja jestem w Chorwacji po raz pierwszy i przyjechałam w ciemno... Jest środek sezonu a mimo to nie było większego problemu ze znalezieniem noclegu... Jak zrobiliśmy sobie wycieczkę na Riwierę Makarska to stoją przy drodze z tabliczkami "apartament" Chorwaci są bardzo mili i uczynni jak czekaliśmy.y na właściciela posesji to sąsiadka nas poczęstowała sokiem... A w ogóle to sama zadzwoniła do tego sąsiada z zapyta iem czy ma coś wolnego bo szukamy 

Edytowane przez Keliwa women

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam. Chorwaci bardzo otwarci  na turystów, życzliwi i przesympatyczni. Nawet jak nie znają angielskiego to starają się pomóc i dogadać nawet na migi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chorwacja super. Kila miejsc jakie mogę polecić:

Dubrownik

Split

oraz wyspa Korcula ( na której bardzo lubię wypoczywać oraz stosunkowo łatwo tam dojechać z Polski ponieważ wyspa znajduje się na samej górze Chorwacji)

Koniecznie weźcie ze soba ochraniacze na stopy Niestety ale w Chorwacji plaże sa kamieniste. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi