PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Poro

Eliminacje Mistrzostw Świata 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Już dzisiaj o 20:45 Polska zagra z Armenią. Wygrana raczej pewna, choć z Kazachstanem też tak miało być :D  Liczę na fajną grę bo przeciwnik mało wymagający ale znając naszą grę to wynik w okolicach 2:0 o ile nie będzie samobója ;)

polska_kibicuje.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety mam wrażenie, że bardzo nam sędzia pomógł. 2 karniaki dyskusyjne. Troszkę mnie przeraża ten hura optymizm dziennikarzy sportowych. Zaczyna się mówić o medalach na MŚ. Prawda niestety jest taka, że poza Lewandowskim, który jest gwiazdą tej grupy, mamy piłkarzy na średnim europejskim poziomie. Nie potrafimy takich Rumunów przycisnąc i zrobić kocioł na ich polu karnym. Takie drużyny jak np. Niemcy czy Hiszpania, bez problemu Rumunów by stłamsiły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale za bardzo jaramy sie tym rankingiem. Owszem bedziemy moze w 1 koszyku, jednak w przypadku bezposredniego starcia dostalibyśmy łomot od takiej hiszpani czy francji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jaram się tym rankingiem;) Rankingi mnie jakoś nie interesują. Dla mnie są ważne 3punkty i to, że drużyna prze cały czas do przodu.

Edytowane przez mateusz00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi