PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Poro

Eliminacje Mistrzostw Świata 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ten mecz była poezja. O klasie nie świadczy gniecenie bramki rywala, bo tak to się gra z San Marino, ale to na ile pozwalasz przeciwnikowi. A Rumuni to sobie zaczęli pykać kwadrans przed końcem przy stanie 0:3.

Nie podoba mi się krytykowanie naszych za to że nie stworzyli 100 sytuacji. Mieli karne, więc jak prowadzisz, bardziej skupiasz na rozgrywaniu i spokojnie czekasz na błąd przeciwnika. Nie sądzę żeby gra wyglądała tak samo gdyby nie karne, ale spekulowanie na ten temat nie ma sensu. Tak ze statystyk; Nawałka prowadził kadrę w meczach o punkty 21 razy i przegrał... 1 mecz; na wyjeździe z mistrzami świata. No chyba że liczymy karne z Portugalią (mistrzem Europy jak by ktoś nie wiedział).

Żeby wszyscy byli zadowoleni, musielibyśmy chyba wygrać 8:0 z Brazylią :/ Oczywiście w finale Mistrzostw Świata, bo jak towarzysko to też się nie liczy, a jak w ćwierćfinałach, to też by znaczyło że pokonaliśmy tylko ćwierćfinalistę...

Wcale mnie ten pesymizm nie dziwi, bo trochę się przyzwyczailiśmy przez lata do porażek, klęsk i niespełnionych nadziei.

P.S

Wiecie, nawet Niemcy i Brazylia czasem przegrywają, i aż się boję co będzie jak w końcu i my zaliczymy jakąś wpadkę. Czyżby seria 158 zwycięstw z rzędu była przypadkiem, a ta jedna porażka to mecz na naszym normalnym poziomie? Dżizas. na szczęście takich malkontentów coraz mniej. Nie to żeby mnie @voxpopuli swoim komentarzem wyprowadził z równowagi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi