PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

13 lat

Nie za wcześnie ??

Może i tak ale to długa i przykra historia.

Gosi@czek18 bez obrazy ale ja mam takie zdanie że wiek 13 lat to wiek dziecka i powinno się myśleć o czymś innym choćby o nauce a nie o seksie. A jeśli mówisz że to dla Ciebie przykre to nie wnikam dalej w ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie to był złoty wiek 17 lat. Wtedy pierwszy raz to zrobiłem, też uważam iż wtedy byłem takim dzieciuchem i po prostu wtedy chciałem tak z ciekawości spróbować..Mnie to zaskoczyło jedynie, że akurat tam było tak ciasno :D a was w pierwszym razie co zaskoczyło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O.o jest nawet kobieta na forum typowo męski, zapewne musisz być alpha female ;) jak jesteś taka jak na avatarze to malowana..:) mój pierwszy raz przeżyłem w wieku 18lat, właśnie na moich urodzinach, tylko mało z tego co pamiętam bo trochę byłem porobiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Homik jestem, jestem - ktoś tu musi z kobiecej strony ogarniać towarzystwo :) Ale jeśli nawiązujesz do książki to niestety... Kiedyś taka byłam, później się zakochałam i szlag to trafił :( Ale staram się "wracać do siebie" :)

A co do pierwszego razu ja czekałam tak długo jak trzeba było bo... dla mnie seks jest czymś wyjątkowym. To nie tylko bzykanie a okazanie miłosci, ja tak to pojmuję. (no moze na chwilę obecną byłabym w stanie rozważyć seks w kategoriach "mam ochotę na przyjemność" ale nie wiem czy realnie potrafiłabym tak zrobić,jednak ja potrzebuję miłości i całej tej otoczki zanim dojdzie do łózka:) ) Chciałam zrobić to z kimś kogo bym kochała. I tak się stalo. a że on mnie nie kochał to inna sprawa. Nie odliczałam dni, nie uważałam ze to już czas czy że moze jestem już stara i "powinnam" iść z kimś do łóżka. Nie ma co się śpieszyć bo (nie wiem jak u facetów) ale u kobiet 1 raz rzutuje na całe późniejsze życie erotyczne. Więc dobrze by był dobrym i fajnym doświadczeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój pierwszy raz był w wieku 16 lat na koloni ze starszą dziewczyną ale nie żałuję fajnie było. :) ja nie patrzę w takich jak Ty dziewczyno kategoriach ;) chciałem przeżyć przygodę i my faceci z reguły nie jesteśmy tacy romantyczni..My myślimy inaczej, nie mówię o wszystkich ale tak bardziej ogólnie o nas :) ogarniaj, ogarniaj ten bajzel i nas łotrów heheheh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi