PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Tiril

Zrzucenie wagi

39 postów w tym temacie

@ojapitole bo nie zrozumiałeś, o co tu chodzi - każdy pisze, co lubi jeść, a ja, jako autorka tematu czytam i koduję, czego jeść nie mogę, bo znalazło się na liście :D Także wszystko w dobrej wierze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczęło się chyba bardziej od codziennego jedzenie i rozkręciło na to co lubimy ogólnie. 
Więc @ojapitole zamiast marudzić napisz co ty jadasz na co dzień, jakie masz nawyki i co lubisz jeść 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A sprawdzałaś np. zawartość tłuszczu w Twoim organizmie? Warto to sprawdzić, bo możę jednak ćwiczenia i dieta pomagają, tyle że po prostu na tyle delikatnie, że zewnętrznie tego nie widzisz :P na niektórych siłowniach robią takie pomiary, albo z tego co widziałem są takie wagi co to mierzą :)

O np. ta https://kredos.pl/waga-medyczna/waga-medyczna-lazienkowa-seca-804-specyfikacja:)

Edytowane przez dreznowski11

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, sprawdzałam, według cudownych pomiarów na siłowni powinnam ważyć 48 kg, czyli jakieś 12 kg mniej ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TO dużo zależy od genetyki, nie ma się co tym przejmować, potrzebujesz faktycznie trochę więcej ćwiczenia aniżeli inni ale jest to do opanowania. Najwazniejsze to pamietaj o ćwiczeniach i diecie. Tylko nie mówie tutaj o katowaniu się super niskokaloryczną dietą, jesli Twój organizm dostaje bardzo małe jedzenia to dochodzi do niego sygnał, że jedzenie się kurczy i musi więcej zachowac na przyszłośc - w psotaci tłuszczu. najwazniejsze to aby pamiętać o zdrowym zywieniu unikaniu tłuszczy i regularnym treningu. Apopos treningu to tutaj takie kompendium paru ćwiczeń żebyś miała blisko - i większosc z tych ćwiczeń wykonasz w domu http://www.biomedical.pl/aktywnosc-fizyczna/trening-na-redukcje-tkanki-tluszczowej-6574.html. I tez zapomnij o tym, że po miesiącu schudniesz 15 kg bo dla nikogo to nie jest możlwie a te wszystkei super odchudzacze to taki wjeden wielki pic, za który łoją sporą kasę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach