PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Danny

rejestrator jazdy - kamerka - co wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie chce kupić rejestrator jazdy tylko nie wiem jaki sprzęt wybrać najlepiej i na co zwracać uwagę przy kupnie. Na pewno chciałbym , żeby jakość nagrania była jak najlepsza. Cena jaką chce przeznaczyć to tak do 600 zł wydaje mi się, że powinno już wystarczyć na coś dobrego. Mażecie coś polecić albo napisać czego sami używacie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niedawno kupiłem bratu na prezent Xblitz NAVIIGPS, sam szukałem też co kupić i o nim były dobre opnie więc też możesz poszperać. Z tego co oglądałem filmiki zgrane na kompa to są dobrej jakości, ostrość spoko, kolory soczyste..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę mi się przesunęło w czasie kupno kamerki. Ta którą podałeś wygląda na całkiem fajny sprzęt i widzę, że ma sporo funkcji. Ciekawi mnie opcja z GPS'em. Bardzo prawdopodobne, że się na nią zdecyduję bo jest w dobrej cenie i ma dobre opinie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym na Twoim miejscu nie czekał i brał, co do gps to fajna opcja bo filmik możesz wgrać na kompie do apki i pokazuje Ci całą trasę gdzie było auto itp. Jeśli jeszcze nie kupiłeś to fajną cenę mają teraz na mall, jest chyba promka:) Możesz obczaić: https://www.mall.pl/wideorejestratory/xblitz-wideorejestrator-navigps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odświeżę troszkę temat bo kamerka w samochodzie to zawsze dobra rzecz. Ja ostatnio miałem okazję potestować Mikavi PQ1. Taka poręczna. Wszystkie funkcje jakie bym chciał mieć w kamerce (szeroki obiektyw, GPS, tryb parkingu) ma więc jestem pod pozytywnym wrażeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A można wiedzieć ile za nią zapłaciłeś? Bo tak generalnie do kwoty 600zł masz naprawdę szeroki wybór wielu dobrych i ciekawych modeli z funkcją gps czy wifi co bardzo przydaje się w trasie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi