PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

max

Gry online

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktos z was w jakies gry online??? Ja z chcecia bym pogral w cos z uzytkownikami forum. Najbardziej leza mi gry fps, sportowe ;P Jesli, znalazloby sie kilku chetnych mozna by zorganizowac jakis turniej forumowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może na kurniku jakiś turniej zrobimy? Tylko w jaką grę i kiedy? Dawajcie tu propozycje. Może jakiś ranking. Niedługo rusza na forum sklep i naliczanie punktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzilo mi o cos w stylu quake 3, czy Unreal Tournament, ale jestem otwarty na propozycje ;P Jesli zbiora sie chetni do grania, moge zorganizowac jakis turniej z nagrodami :)) (jakas gierka, lub cos w tym stylu), sadze ze pomoglo by to w rozpromowaniu forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kalambury są dobre bo każdy zna zasady. Można by przeprowadzić oficjalny turniej forum. max jeżeli chciałbyś się tym naprawdę zająć na poważnie to pisz na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o gry online o gry sportowe to zobaczcie sobie to:

Regulamin forum // 14. Nowi użytkownicy na forum. Są to użytkownicy, którzy nie napisali jeszcze 10 postów na forum. Ze względu na szerzenie się reklam i spamu zastosowaliśmy wobec nich specjalne ograniczenia, które znikają dla powracających użytkowników. Nowi użytkownicy nie mogą: dodawać żadnych linków do zewnętrznych serwisów, ustawiać własnego podpisu na forum oraz tworzyć ankiet na forum. Wszystkiego typu wykroczenia od tych reguł będą bezwzględnie karane. // Smoog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ja miałabym prośbę, kierowaną do facetów, bo akurat Wasze wsparcie jest mi potrzebne :D poszukuję chętnych do współtworzenia gangu na pimpland.pl. (bo gangi pozwalają na dużo więcej). Gdyby ktoś chciał poratować słabą kobietę (hehehe) to zapraszam - mój login w grze to Fafik :D dla zainteresowanych: jest to gra gangsterska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi