PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

kobietka85

Panowie pomozcie, jakie auto wybrac?

34 postów w tym temacie

Dla mnie tylko Mercedes. Nie będę się rozpisywać, wejdź na ich stronę lub podjedz do salonu i o wszystko wypytaj. Korzystny leasing 1% ładne i niezawodne samochódy. Co więcej trzeba? Polecam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

omijaj z daleka citroena, psuje się na potęgę. ford dla tatusiów i mam, choć części dostępne i cena też niezła, jak lubisz jeździć "lepiej" to dobre będzie audi, choć w tej samej klasie dostaniesz taniej mercedesa. Za mercedesem przemawiają też dobre warunki leasingowe w salonach. Japońskie marki są ok, ale mówisz, że nie lubisz więc...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mercedes to niegłupi wybór. Oczywiście na samym początku zakładam, że szukasz jakości nie ekonomiczności - w końcu to Merc :P Chociaz z drugiej strony w tych czsach ten leasing jest taki za******y, ze mozesz miec Merca za <1000/mies. Klasa premium to jednak premium 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w jakości myślę, że Audi, mercedes.. podobnie. choć audi droższe w podobnej klasie, choć chyba serwis wypada lepiej. Może dlatego, że się częściej psuje:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach