PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

patrykm

Firma przesyłek kurierskich

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką firmę kurierską by byście polecili? Szukam firmy, która ma dobre ceny, wysyłam czasem po ok 10 paczek dziennie także naprawdę, jakby jakoś udało się zaoszczędzić kilka złotych to byłoby super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całe szczęście, że firma kurierska "siódemka" zakończyła swój żywot. Zamówiłem kiedyś w internetowym sklepie towar. To co potem nastąpiło, nadawałoby się na scenariusz jakiegoś filmu Woody Allena. Musiałem dzwonić trzy razy dziennie i przekonywać ludzi z "siódemki" że to oni powinni mi przywieźć paczkę, a nie żebym ja jeździł do sąsiedniego miasta i szukał kuriera który ma ją w aucie, nie wiem po co. Żeby mi dostarczyć paczkę, mieli naprawdę spory problem, odebrać jej z siedziby też nie mogłem. " Niech się pan z nim umówi, spotkacie się gdzieś na mieście, bo on jest taki zagoniony, że mało go tu widać".

Dostałem wreszcie swoją przesyłkę po licznych perturbacjach, namowach, błaganiach i groźbach. " No dobrze, poprosimy go, żeby panu te paczkę dostarczył. Zajedzie do pana, ale tylko dlatego, że ma tam w pobliżu sprawę do załatwienia."

Nigdy więcej wojny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z jakich brokerów korzystaliście? ja wiele mam doświadczeń, oczywiście miłych mam z Wysylaj Taniej. Nigdy się nie zawiodłem na tej firmie, w dodatku mają prosty formularz na stronie i dobre ceny :) To chyba nawet najdłużej działający broker kurierski na rynku jeśli się nie mylę.

Edytowane przez Razis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi