PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam i to  z wielu, póki co testuję wszystkie. Zawsze wolałem pójść do sklepu, przemęczyć się i wybrać coś stacjonarnie. Aktualnie nie mam na to czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również kupuje ciuchy w różnych sklepach, patrzę oczywiście na jakość produktu, bo tego chińskiego badziewia już mam dość. Ostatnio znalazłam nawet ciekawy sklep z polskimi produktami https://www.kostium.com . Bardzo fajna polityka cenowa i zwrotów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 23.02.2017 o 15:44, BananowySong napisał:

ja najczesciej na denleyu. duzy wybor zobacz tam sobie

Witam ,ja w tym sklepie dokonałem zakupów  i jakież zdziwienie mnie dopadło jak przypadkowo wstąpiłem do sklepu Chińskiego a tam te same ciuchy z tymi samymi metkami w bardzo  podobnych cenach.Okazuje się że ten sklep to Chiński hurt :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi kraj pochodzenia nie przeszkadza, ważne, czy jakość jest ;) Nawet nasze rodzime marki (jest taki jeden duży, polski koncern, który jest właścicielem połowy tego, co jest w galeriach handlowych. Wielu ludzi nawet nie wie, że to polskie marki) to w gruncie rzeczy i tak chińska robota. Cena zależy, czy zlecili Chińczykom uszyć szmatkę czy też coś dobrej jakości, bo tak też się mimo wszystko da. Ja ciuchy kupuję raczej rzadko. Kiedyś mnie było stać tak naprawdę na niewiele (w jakimś poście o tym pisałem i dotyczyło to okresu studiów zwłaszcza), a teraz jest spoko. Mimo to i tak nie szaleję :D Ale przyznam, że czasem szukam sobie czegoś na necie. Ta czarna pikowana kurtka na przykład fajna: https://falzar.pl/kurtki-meskie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od niedawna pracuję jako pracownik biurowy i potrzebuję fajnych koszul, ale nie w wygórowanych cenach polecicie jakiś fajny sklep on-line? na co dzień nie koszul preferuję raczej luźny styl ale niestety do roboty trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja podobnie, również uważam że warto robić zakupy w sklepach internetowych i to dotyczy zarówno odzieży jak i obuwia. Nie ma też żadnego problemu z wymianą na inny rozmiar, akurat tutaj możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem zdecydowanie warto korzystać, ceny są niekiedy lepsze niż w zwykłych sklepach. Do tego dochodzi wygoda zakupów w domu i dostawy prosto do domu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi