PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

giulia

Zostało wykryte zagrożenie

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni średnio co 10 minut włącza mi się komunikat z Avasta "Zostało wykryte zagrożenie". Jak to zlikwidować? Zeskanowałam komputer i nic to nie dało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlatego ja zdecydowanie jestem przeciwnikiem darmowych AV. Jakoś nie wiem czemu, ale coś co dostaję za darmo jest słabe jakościowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 10.11.2017 o 08:04, Marcin91 napisał:

W dzisiejszych czasach to może być problem z każdym antywirusem. Czytałem o specjalnym robaku w Kasperskym, który pozwalał na szpiegowanie.

No ja też o tym czytałem. Ja nie używam Kaspersky, jakiś czas temu kupiłem licencje Arcabita polskiego AV i jak do tej pory jestem zadowolony. W sumie nie mam dużej wiedzy na temat takich oprogramowań, ale ten sobie pracuje i ani nie zamula systemu, ani jak dotąd nie znalazł żadnego zagrożenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam zwykłego, darmowego avasta ale im więcej czytam o tych programach, tym bardziej chce go zmienić. Albo wykupić licencję. Dużo słyszałem o Bitdefenderze i Kasperskym. Ale o tym wspomnianym Acrabicie słyszę pierwszy raz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta