PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

krystekwolf

Narzędzia dla majsterkowicza

21 postów w tym temacie

Ale mega fajna sprawa! Mojego ojca nie kręciły takie rzeczy związane z majsterkowaniem, a ja chcę od czasu do czasu coś z dzieciakiem zrobić, żeby widział, że nie tylko można coś budować w minecrafcie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to witaj w klubie ;) mój ojciec też za wiele mnie nie nauczył. sam wszystko ogarnialem. Dobrze, że moja zona lubi coś tam ze mna podlubac. Nie wiem czy zrobilibysmy taki mostek jak Ty chcesz ale mysle że niedługo sokńczymy budę dla psa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też chętnie zobaczę jakąś fotkę, chociaż kto by robił foty budy dla psa ;) W każdym razie, ostatnio znalazłem w domu "Lubię majsterkować" Słodowego i przyznam, że dzisiejsze dzieciaki chyba nie połapałyby się w tych instrukcjach. Sam mam czasem zagwozdkę, ale może w weekend uda mi się zejść do warsztatu i coś podłubać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Kupiłem wyrzynarkę i wiertarkę ryobi, całkiem niezłe sprzęty, pomagałem ojcu robić meble na taras, jak u nich będę to cyknę fotkę jak to wyszło, sprzęt wygląda na dobrze zrobiony i dużo nie zapłaciłem, żona mnie męczy żeby jakieś drewniane schodki robić na taras, teraz są metalowe, niezbyt przyjemne to chodzenia na bosaka.

Edytowane przez marekerr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiadomo, po drewnie zawsze lepiej się chodzi niż po metalu ;) A z jakiego drewna będziesz robić? Sam się zastanawiam nad jakimś tarasem, ale jeszcze nie mam koncepcji... Pewnie zdecyduję się na dąb, choć i tak pewnie za kilka lat będzie do wymiany, jeśli nie dam jakiegoś zadaszenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach