PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

krystekwolf

Narzędzia dla majsterkowicza

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mega fajna sprawa! Mojego ojca nie kręciły takie rzeczy związane z majsterkowaniem, a ja chcę od czasu do czasu coś z dzieciakiem zrobić, żeby widział, że nie tylko można coś budować w minecrafcie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to witaj w klubie ;) mój ojciec też za wiele mnie nie nauczył. sam wszystko ogarnialem. Dobrze, że moja zona lubi coś tam ze mna podlubac. Nie wiem czy zrobilibysmy taki mostek jak Ty chcesz ale mysle że niedługo sokńczymy budę dla psa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też chętnie zobaczę jakąś fotkę, chociaż kto by robił foty budy dla psa ;) W każdym razie, ostatnio znalazłem w domu "Lubię majsterkować" Słodowego i przyznam, że dzisiejsze dzieciaki chyba nie połapałyby się w tych instrukcjach. Sam mam czasem zagwozdkę, ale może w weekend uda mi się zejść do warsztatu i coś podłubać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupiłem wyrzynarkę i wiertarkę ryobi, całkiem niezłe sprzęty, pomagałem ojcu robić meble na taras, jak u nich będę to cyknę fotkę jak to wyszło, sprzęt wygląda na dobrze zrobiony i dużo nie zapłaciłem, żona mnie męczy żeby jakieś drewniane schodki robić na taras, teraz są metalowe, niezbyt przyjemne to chodzenia na bosaka.

Edytowane przez marekerr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomo, po drewnie zawsze lepiej się chodzi niż po metalu ;) A z jakiego drewna będziesz robić? Sam się zastanawiam nad jakimś tarasem, ale jeszcze nie mam koncepcji... Pewnie zdecyduję się na dąb, choć i tak pewnie za kilka lat będzie do wymiany, jeśli nie dam jakiegoś zadaszenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy jest tu ktoś z wrocławia? wiecie może gdzie kupię gniazda siłowe, i gdzie znadę w ogóle jakiś dobry sklep z elektryką? Dopiero zaczynam swoją przygodę z majsterkowaniem i jestem trochę blady w tym temacie :) Z chęcia skorzystam z Waszych porad. Chyba, że macie też jakiś godny polecenia sklep internetwy to  też z chęcią przejrzę oferte! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 14.06.2017 o 19:52, marekerr napisał:

Kupiłem wyrzynarkę i wiertarkę ryobi, całkiem niezłe sprzęty, pomagałem ojcu robić meble na taras, jak u nich będę to cyknę fotkę jak to wyszło, sprzęt wygląda na dobrze zrobiony i dużo nie zapłaciłem, żona mnie męczy żeby jakieś drewniane schodki robić na taras, teraz są metalowe, niezbyt przyjemne to chodzenia na bosaka.

Uuuu... metalowe schody to musi być makabra :D
Ja się być może nie orientuję dobrze w rynku, ale ryobi to dla mnie też była dość nowa marka. Jedyne, co słyszałem, że mają dobre narzędzia dla początkujących albo dla takich domowych dłubaczy, majsterkowiczów, mam prostą wkrętarkę od nich i się sprawdziła. Ale tutaj na forum właśnie szukałem info o wyrzynarce, bo chciałem trochę porobić przy ogrodzie, chociażby tą nieszczęsną wspomnianą budę dla psa zrobić :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mają dobre rzeczy dla początkujących, ale i profesjonaliści też nie powinni narzekać. Ja profesjonalistą nie jestem, ale kumpel, który ma firmę budowlaną pożyczał moją wkrętarkę i bardzo sobie chwalił.

Edytowane przez krystekwolf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, slawekkrk napisał:

O! dzięki chłopaki za info. Jakby ryobi sprzedawał jakies buble to by tego nie wprowadzili. Teraz jestem zdecydowany na odświeżenie warsztatu, bo niestety wkretarka mi ostatnio nawaliła...

Stary, nawet ferrari czasem nawala ;) Ale poważnie, to ja jestem zadowolony z tych narzędzi. Teraz jest dobry czas, żeby uzupełnić jakieś ogrodowe, bo dużo jest wyprzedaży i tym podobnych rzeczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta