PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

TomeczekBBS

Kombi do 15 tysięcy

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda całkiem ładnie przydało by się kilka fotek, to ile ostatecznie Cię wyniosła ? Rozumiem, że to 2.0?  Czy z ciebie trzeba wszystko wyciągać ;) Napisz coś o samochodzie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jeszcze taką fotę na szybko :) Ostatecznie zamknąłem się w 19 tysiącach. Tak, silnik dwulitrowy, a dokładnie 1998 cm3 ;) Auto z 2003 roku. Co jeszcze? A! 155 KM i 152 tysiące kilometrów przebiegu - jeździł nim znajomy ojca z Niemiec, więc stąd taki przebieg. Przy przewożeniu dzieciaków isofix jest mega udogodnieniem. Mogę jeszcze powiedzieć, że dla mnie przesiadka z VW Bory to kosmos, więc jeszcze się do wszystkiego przyzwyczajam.

ha.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autko ładne jeśli to prawdziwy przebieg to jeszcze długo będziesz się nim cieszył. Ja dziś moje odbieram od lakiernika, było na małej renowacji ale trochę się sprawa przedłużyła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też honda? Myślę, że ziomek ojca nie oszukał, bo znają się od zawsze, więc mam nadzieję, że pojeżdżę nim długo. Powiem Ci, że już do diesla nie wrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do przebiegu musiałbyś mnie chyba bić żebym uwierzył. Samochody z 2012 roku mają po 100tys przebiegu, więc nie uwierzę że taki staruszek nie ma nawet 200. Teraz wszyscy kręcą te liczniki i wcale bym się nie zdziwił gdyby miał dobre 300. To jest oczywiście tylko moja opinia i nie odbieraj jej jako atak na siebie. Po prostu nie uwierzę i tyle, a co do samochodu to naprawdę ładnie się prezentuje :spoko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie każdy aktywnie jeździ i robi 2K km miesięcznie, ja robię może 10k rocznie. Mój znajomy robi max 5k rocznie bo na co dzień jest kierowcą i jeździ ciężarówką. To samo osoby na emeryturze. Jeśli go znają itd to prawdopodobnie może tak być, handlarzowi oczywiście bym nie uwierzył bez potwierdzeń z aso czy wydruków z przeglądów bo książkę to sobie można kupić i wypełnić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby trafić na taki samochód, który rzeczywiście przy tylu latach ma taki przebieg to trzeba mieć wyjątkowe szczęście. Ja z własnego doświadczenia po prostu nie wierzę. Dużo już widziałem takich samochodów, którymi żona rzekomo jeździła do kościoła a przebieg wynosił 150tys przy 15 letnim samochodzie. Rzeczywistość była inna i naprawdę trudno jest w to uwierzyć gdy większość kilkuletnich samochodów na serwisach aukcyjnych ma solidne 80tys albo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi