PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Cytrynka1982

Samotna matka

98 postów w tym temacie

DOBRZE PRZYJEŁAM DO WIADOMOŚĆI: wybrakowany towar z odzysku, mało wartosciowy tak jak z przecey bądz po terminie, na dodatek użalający sie nad sobą z wyimaginowanym powodzeniem u płci przeciwnej... nic tylko sprzatnać z tego świata. Do tego mało odpowiedzialny bo dała sobie zrobic dziecko z niewiadomo kim... ojjjjjjj juz chyba wystarczy co?? układajcie sobie panowie życie ja juz wszystko na swoj temat wiem jestem bogatsza o wiedzę jak mnie inni widzą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Keliwa women moze policz do 10? Bo widze taki wyrzut emocjo jakbym ci conajmniej zwierzaka zaszlachtowal. Staraj sie przynajmniej nad soba panowac. Prosze. Nie chcesz z kims rozmawiac. to mozesz go olac i nie odpisywac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja jestem spokojna... podsumowałam dyskusję. Mam wrażenie, że w pewien sposób próbujesz mnie sprowokować. Może złe, ale przeszło mi to przez myśl. Nie mam zwierzaka ;D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Krovitz 

ja chcę tylko żeby, było spójnie. Albo kobieta chce być nowoczesna i wtedy niech ponosi całą odpowiedzialność za siebie i walczy o swoje jak mężczyzna musi. Albo niech będzie tradycyjną porządną żoną i matką i wtedy oczekuje wsparcia od mężczyzny. Póki co kobiety chcą przywilejów z obu systemów, a obowiązków z żadnego. Stąd się biorą samotne matki co to uważają, że piękni wolni młodzi bogaci powinni się zabijać o prawo chowania ich dzieciaków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Keliwa women jasne. Caps lock, argumentum ad absurdum swiadcza o twoim spokoju ;-)

@Purga tu sie musze zgodzic. Chociaz ja w swoim malzenstwie mialem sytuacje plynna. Tzn jak zona pracowala to bylo w miare pol na pol (kasa/obowiazki). Za to jak chciala zostac w domu celem przekwalifikowania siw to wtedy brala na siebie strone domowa (kursy byly 1 -2 dni w tyg) a ja finansowa. I nie bylo z tym problemu.

Ale jakby nagle rzucila mi ze ona nie idzie do pracy, ale nie bedzie ani sprzatac ani gotowac no to takie cos by ze mna nie przeszlo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Hitler ten to miał powodzenie u kobiet, Bad Boy pierwsza klasa i jakie zasoby. :)

Edytowane przez balin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Keliwa women - z jednej strony rozumiem o co chodzi Panom unikającym związków z dzieciatymi kobietami (co wyjaśniłam w Twoim wątku), ale co Cię oni obchodzą? U mnie facet, który traktuje kobietę (lub innych ludzi) przedmiotowo jest skreślony. I wolno mi. Tak samo jak im wolno, "nie chcieć" kobiety z dzieckiem. Każdy ma wolny wybór :) 

Z drugiej strony podobnie jak Ty, też często jestem w szoku widząc co tu Panowie wypisują i nie chodzi mi tylko o ten temat. 

Ale... Pamiętaj, że to TYLKO internet i często jak ktoś przechwala się jaki z niego przystojniak, ile kobiet zaliczył, że zawsze to on decyduje a każda jest jego, w rzeczywistości może być jakimś mało atrakcyjnym i bardzo zakompleksionym typem, który nie widział na żywo nawet nagiej kobiecej piersi, nie mówiąc już o uprawianiu seksu :) Także wiesz, miej dystans do tego co czytasz, taka rada ode mnie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@kobieta25 oczywiscie ze masz prawo i wlasnie o to chodzi. O prawo. Tylko o to. 

Ja jestem nieraz w szoku co tu kobiety wypisuja (ale raczej nie wg statusu ;) wiec witaj w klubie.

I w tym watku chyba nikt nie pozowal na adonisa ;).

Widze ze solidarnosc jajnikow zadzialala. Nie wazne jaka bzdure napisze kobieta, wrzucmy jej tekst o niemal stulejarzach (niczym na wypoku ) ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach