PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Gość

Gry dla duetu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Panowie, może kojarzycie jakieś tytuły gier, w które możnaby zagrać w duecie, coś podobnego poziomem do Magicka/Magicka2? Troche wypadłem z obiegu tego typu gier i poszedłem w strone Fallout/witcher. Będę wdzięczny za polecenie takich tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co piszesz się nazywa chyba kooperacja (nie znam Magicka/Magicka2).
Resident Evil 5/6 są robione pod co-opa. Nie jestem pewien czy w Dark Souls przypadkiem też nie obsługuje co-opa (nigdy nie grałem, nie mam bladego pojęcia). Ostatnio sobie tak troszkę poleciałem w nostalgie i przypomniały mi się czasy, ah piękne czasy bez internetów i grało się np w 4 osoby naraz w legendarną/kultową/przezajedwabistą/boską/epicką już grę, czyli Heroes 3 <3
Kocham tą grę, zdecydowanie najlepsza strategia turowa po dziś dzień (gra ma już łohohohoho lat)i funu z gry serio mało która gra potrafi dostarczyć w takich ilościach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Bartas chodzi o gre powiedzmy na poziomie trudnosci magicki czyli ładna grsfika, chodzenie po planszy, jakieś czary.  Resident evil może ją przerazić. Ale fakt moja wina nie powiedziałem że będę gral z dziewczyną.  To nie jest pasjonatka gier. Ale grywała własnie w magicke i thrine'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm... Nie daję głowy, ale chyba któryś Dungeon Siege też jest w co-opie (RPG, czary magia, latanie po mapie i różnych lokacjach).
Sam swoją muszę namówić na Residenta, 5 część jak dla mnie nie jest straszna, i jak tylko jej troszkę wzmocnie sprzęt to postaram się kopię jej kupić (jak powie nie to już ja jej skutecznie uargumentuje na tak :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ze swoją kobietą lubię pograć na PS4 w Driveclub i czasem w Mortal Combat, ale to jak mamy jakiś konflikcik i sprawdzamy się przed ekranem telewizora ;) a samemu lubię popykać w World of Tanks, Wolfenstein (polecam obie części czyli New Order i Old Blood) no i oczywiście stary, dobry Geralt ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi