PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Telak

Inwestowanie

Rekomendowane odpowiedzi

No gratulacje. Teraz masz blisko 17 mln bitcoinów  w obiegu, mi się wydaje że to zacznie padać im bliżej będzie dochodzić do magicznych 21 mln, wtedy ci co na kopali waluty na początku zechcą spieniężyć zysk, kurs spadnie a oni swoje koparki przeniosą na inne kryptowaluty. I tu są dwa ciekawe pytania czy zostanie tyle komputerów by utrzymać całą sieć, i czy kurs ponownie wzrośnie? Bo w moim odczuciu może to okazać sie największą na świecie piramidą finansową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwróć uwagę na to że to miała być wirtualna waluta. Waluta- czyli środek płatniczy, a kto przy takiej zmienności kursu dokonuje płatności tą walutą? Steam właśnie z tego powodu wycofał się z płatności w bitcoinach. Ciekawy jestem jak to się skonczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym problem ze małe płatności są nie opłacalne bo fee jest za wysokie do groszowych transakcji. Tutaj bardziej nadaje się ltc lub inną waluta która ma niskie opłaty. Mnie się wydaje że dash może być idealną walutą do płatności. Ma wiele argumentów ku temu no i do tego została stworzona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niewiem ja bym powiedział że właśnie okręt tonie, jeśli taka sytuacja miała, by miejsce na GPW to tak pewnie by to był dobry moment na zakupy, ale jeśli chodzi o bitcoina to niejestem do tego przekonany, jak rozmawialiśmy wcześniej był po 60 000 zł i też co niektórzy twierdzili że będzie tylko rosnąć, ja osobiście w tym czasie kupiłem fundusz inwestycyjny kokosów niema ale powoli idzie do góry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem dasha wczoraj po 1400 zł za sztuke, sprzedałem dzis za 2000 zł. 600 złotych w kieszeni. 

Ja nigdy nie kupowałem bitcoina, bo jak dla mnie cena jest za wysoka. Bitcoin przy takiej cenie to traci sens przy płatności, gdyż prowizja za transakcje jest bardzo wysoka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem przyjemna przebitka, ja kiedyś bawiłem się w kontrakty terminowe GPW, raz się zarobiło raz straciło. W sumie teraz mam dobre narzędzie i przy obecnych wzrostach na wig20 na pewno by się zarobiło ale jakoś nie mam weny aby tego pilnować, a nie lubię korzystać z automatu tylko samemu wchodzić na pozycję ale może coś wrócę do zabawy albo zainteresuję się tymi kryptowalutami ale nie wielkie sumki bo to kiedyś pi***olnie ktoś się obłowi a ludzie zostaną z ręką w nocniku. Potem przyjdą nowe waluty. A Ty @Marcin91 korzystasz z tej giełdy z baneru ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak. Największa w Polsce i wiarygodna giełda dlatego skorzystałem. 

Ja w sumie też się bawię, ale znam osoby co obracają ładna kasę na krypto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi