PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Telak

Inwestowanie

Rekomendowane odpowiedzi

No gratulacje. Teraz masz blisko 17 mln bitcoinów  w obiegu, mi się wydaje że to zacznie padać im bliżej będzie dochodzić do magicznych 21 mln, wtedy ci co na kopali waluty na początku zechcą spieniężyć zysk, kurs spadnie a oni swoje koparki przeniosą na inne kryptowaluty. I tu są dwa ciekawe pytania czy zostanie tyle komputerów by utrzymać całą sieć, i czy kurs ponownie wzrośnie? Bo w moim odczuciu może to okazać sie największą na świecie piramidą finansową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwróć uwagę na to że to miała być wirtualna waluta. Waluta- czyli środek płatniczy, a kto przy takiej zmienności kursu dokonuje płatności tą walutą? Steam właśnie z tego powodu wycofał się z płatności w bitcoinach. Ciekawy jestem jak to się skonczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tym problem ze małe płatności są nie opłacalne bo fee jest za wysokie do groszowych transakcji. Tutaj bardziej nadaje się ltc lub inną waluta która ma niskie opłaty. Mnie się wydaje że dash może być idealną walutą do płatności. Ma wiele argumentów ku temu no i do tego została stworzona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta