PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

hark

Białe płytki w łazience

Rekomendowane odpowiedzi

malutka łazienka bez okna , myślę o jasnych płytkach bez dekorów , ciemniejszą podłogę lub w kolorze ścian 
czy białe bedą bardzo szpitalne? w internecie jest dużo fotek z białymi płytkami, ale nie umiem sobie wyobrazić jak będą wyglądały na ścianach , a może jakis inny kolor polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie raczej jasne kolory. Myślałeś np. o karmelowym..? I do tego jakieś jasne fugi.

Poza tym kafelki to nie wszystko, przy małej łazience istotne jest też odpowiednie oświetlenie. Powinno służyć nie tylko do tego żebyś znalazł korek od wanny, ale ma też stwarzać odpowiedni klimat.

Polecałbym Ci dobre lustro, odpowiednia wielkość może sprawić że łazienka wyda się optycznie większa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy  w łazience białe płytki, do ktorych szczerze powiedziawszy nie byłem zupełnie przekonany ( zdecydowałem się na serię płytek All in white od firmy Tubądzin). No cóż. Żona sie uparła tak więc pomyslałem sobie, ze jeśli płytki będą sie problematycznei czyściły to najwyżej zwalę to na nią. I co się okazało? ano że nie są takie złe jak sądziłem. Czyści się je bardzo dobrze. Zdecydowanie łatwiej niż nasze poprzednie płytki, które były ciemne. Nie widać na nich zacieków. Łazienka rowniez większa.

Jeśli nie chcesz białych to możesz położyć kremowe, beżowe, niebieskie.

all-in-white-1_0.jpg?itok=fKGdfMB-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi