PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

hark

Poleci ktoś trychologa z Gdańska

Rekomendowane odpowiedzi

Może jest tutaj ktoś z Gdańska? Mianowicie szukam dla siebie jakiegoś dobrego trychologa. Ale takiego ogarniętego, który nie będzie mi wpychał jakichś tam szampnów bo czytałem w sieci że jest wielu aparacików, którzy nie chcą leczyć ale naciągają włąsnie na takie drogie preparaty. Mianowicie mam problem z wypadaniem włosów i to dosyc poważny. Zaczęło się od zakoli. Pomyslałem sobie trudno.Taka mojra uroda Jednak jak zobaczyłem kilka tygodni temu zaczyna się przerzedzać również czubek głowy co już o wiele mniej mi sie podoba . Chciałbym się zapytać czy mogę coś z tym zrobić czy nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak u Ciebie ogólnie z hormonami? Dietę trzymasz? Masz jakieś badania? Bo przyczyn wypadania włosów może byc wiele i do wielu możesz dojść zupelnie sam. No i najlepiej jakby kurację od wypadania włosów prowadził nie trycholog ale dermatolog, który się w tym specjalizuje. Bo jedynie lekarze mają realne możliwości leczenia wypadania włosów. Tak jak piszesz taki trycholog po kursie to moze Ci jedynie jakieś preparaty przypisać a często leczenie wymaga dotarcia do cebulek, No i lekarz może Cie bardizej przebadać.w Gdańsku najlepszy jest doktor Michajłowski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie przyjmuje? Tak tak robiłem sobie badania. ostatnio miałem badania z pracy to jeszcze dorzuciłem sobie testosteron i tarczycę bo wyczytałem, ze prolemy z nią moga spowodować wypadanie włosow. ale wszystko jest w normie. już sięnawet rodzinnego pytałem ale ten to zlałi powiedział że prawdzopodobnie taka moja uroda i wielu facetów łysieje w tym wieku ( no halo mam 32 lata tak więc nie jest to moim zdaniem takie normalne). Wydaje mi się równeiż ,że odzywiam sięzdrowo. Wiadmo,że czasami kebaba sobie strzelę ale nie codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi