PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

jarok

Środki na hemoroidy

Rekomendowane odpowiedzi

Wstydliwy temat ale ponoć wiele osób z tym się zmaga. Dopado mnie jakiś czas temu ( podejrzewam ,ze przez moją siedzącą pracę ponieważ jestem kierowcą a czytałem w sieci,ze jestto dość częsta choroba u tej grupy zawodowej)/

Możecie podpowiedzieć jak sobie z tym radzicie? Nie chcę nawet mysleć o operacji. Na razie wspomagam się maściami Są może jakieś inne sposoby na to aby to załagodzić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka podstawowych zasad:

1.Nie bój sie laekarza. Wbierz się i ten doradzi Ci co dalej

2. Odpowiednia higiena odbytu

3. Unikanie zaparć ( i dlatego warto jest wprowadzić do diety błonnik).

Jesli chodzi o konkretne środki to warto jest kupić sobie procto vitale. Jest to mieszanka ziołowa specjalnie dostosowana do walki z hemoroidami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłeś moze u lekarza? Nie ma się co wstydzic. Najważniejsze to zabrać się za leczzenie odpowiednio wcześnie. Tak aby się nie zapuścić. Im późnniej zaczniesz leczenie tym większe problemy. Poza tym tylko te mniejsze hermoroidy da sie wyleczyć bez recepty Nie panikuj ponieważ to dopiero początk .Trzeba sie naprawdę zapuścić aby doprowadzić do operacji. Maści ok, procto vitale o któym wspomina osoba powyżej również polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi