PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Mraci

Wybór paneli podłogowych?

Rekomendowane odpowiedzi

Linków nie widzę, panią podziwiam - samo kładzenie to prawie puzzle, ale pomoc na pewno się przydaje dojściu do sciany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎25 o 23:13, Marcin91 napisał:

Jasne, nie twierdzę że nie. Jednak jest to stosunkowo mały odsetek kobiet

Ja jak miałam w domu faceta to sama naprawiłam spłuczkę,zafugowałam kafelki,zdzierałam tapety ze ścian,przykręcałam drzwiczki od szafek,wniosłam na trzecie piętro łóżko do sypialni w częściach łącznie z materacem.

Kobieta która tylko liczy na faceta że wszystko zrobi,to nie kobieta tylko jakaś niedorajda życiowa-w mojej rodzinie kobiety są bardzo zaradne i samodzielne i jestem cholernie dumna z tego co potrafie sama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motylek79, a gdzie był Twój facet w tym czasie, gdy to wszystko robiłaś? Wydawał Twoje pieniądze na wakacjach z córką bez Ciebie? Czy masz już innego? :) Oczywiście, nie gniewaj się, to nie jest złośliwy komentarz ale jeśli wciąż jesteś z tym Panem, którego utrzymujesz, a on nawet zakupów Ci nie zrobi, to zamiast robić wszystko za niego (i o zgrozo! jeszcze być z tego dumną) troszkę go ścignij do takich prac... W końcu jesteś z mężczyzną czy sama?  Fajnie, jak kobieta, chce i umie to wszystko zrobić, też np. nie czekałabym z przykręceniem drzwiczek od szafki, ale nie dźwigałabym łóżka na trzecie piętro sama.. Bez przesady. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎03 o 21:19, kobieta25 napisał:

Motylek79, a gdzie był Twój facet w tym czasie, gdy to wszystko robiłaś? Wydawał Twoje pieniądze na wakacjach z córką bez Ciebie? Czy masz już innego? :) Oczywiście, nie gniewaj się, to nie jest złośliwy komentarz ale jeśli wciąż jesteś z tym Panem, którego utrzymujesz, a on nawet zakupów Ci nie zrobi, to zamiast robić wszystko za niego (i o zgrozo! jeszcze być z tego dumną) troszkę go ścignij do takich prac... W końcu jesteś z mężczyzną czy sama?  Fajnie, jak kobieta, chce i umie to wszystko zrobić, też np. nie czekałabym z przykręceniem drzwiczek od szafki, ale nie dźwigałabym łóżka na trzecie piętro sama.. Bez przesady. 

Witaj,

Ja się nie gniewam spokojnie ja nie z tych co focha rzuca na byle słowo :) 

od pasożyta się wyprowadziłam już dawno! Mieszkam sama,w końcu jest tak jak chciałam,przede wszystkim okazuje się że moja wypłata wystarcza na rachunki,na życie,kupiłam samochód i jeszcze coś można odłożyć-a w sierpniu w końcu pojade na urlop :) 

Jak byliśmy razem kilka razy mówiłam,prosiłam żeby coś zrobił ale to był zmęczony,to późno wrócił z pracy,a to nie miał narzędzi-w końcu przestałam prosić i sama brałam się za to co trzeba było zrobić-a potem wielce obrażony że nie poczekałam a on by to przecież zrobił.....

Polecam każdej kobiecie trochę więcej samodzielności ale przede wszystkim zaradności-bo jak słyszę u moich koleżanek jest awantura że on nie przyniósł ziemniaków do domu bo jej za ciężko jest to nie wiem czy się śmiać czy je czymś stuknąć !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja mam pytanie co pod panele? Czy warto ogrzewać dom też od podłogi? Szczerze myślałem o tym czy dobry styropian podłogowy nie załatwi roboty. Mam mieszkanie na parterze, pod spodem są parkingi, czyli będzie pewnie ciągnąć od ziemi. I teraz pytanie czy styrpian, czy wystrarczy grubsza piana pod spód? Ktoś to może kiedyś  porównywał? Bo ja totalnie nie mam pojęcia i szukam gdzie się da :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi