PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Mraci

Wybór paneli podłogowych?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Będę remontował dom i szukam paneli podłogowych. Ostatnio próbowałem jedne dobrej jakości, ale okazało się, że  nie da rady ich zamówić przed wakacjami, teraz szukam innych. Szukam V fugi, łatwych w łączeniu (najlepiej plastikowe złączenia) w różnych odcieniach, dobrej jakości.
Co polecacie?
Mraci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O swiss krono nie słyszałem przed reklamami z Kammelem, ale jak wejdziesz na stronę to zobaczysz Kronopol i to już moze coś ci mówić. Bardzo dobre panele,  od lat - produkowane w Polsce. Bardzo duzo wzorów, których na podłodze nie odróżnisz - przynajmniej na pierwszy - rzut oka od desek, dlateego w sumie wiem. Na parapetówce u przyjaciół myślałem, że to parkiet, a oni, że panele, to sie zaintersowałem i też bym kładł panele. Wszystko masz w kolorze desek łącznie z vfugami, ziomek bez doświadczenia, a sam ułozył w całym mieszkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się zamarzyła wymiana podłogi w salonie i mąż powiedział, że jak chcę to mam sama robić ;P Też położyłam swiss Wiąz Monet i łatwo dojść do wprawy przy ich układaniu... Solidne są i trwałe także z damskiej strony też mogę polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli mogę podpowiedzieć, Swiss Krono bardzo dobra jakość za przystępną cenę. Można łatwo ułożyć samemu, najlepiej na ich stronie zobaczyć film instruktażowy (albo w youtubie). Jedna uwaga: ich panele kładzie sie od prawej do lewej, a nie jak inne. Ale to naprawdę niewielka różnica. 

A Kammel w reklamie.... No cóż. Podłogi wybierają kobiety, a układają i tak faceci. Prawdziwi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 27.05.2017 o 13:01, S-Addam napisał:

Jesli mogę podpowiedzieć, Swiss Krono bardzo dobra jakość za przystępną cenę. Można łatwo ułożyć samemu, najlepiej na ich stronie zobaczyć film instruktażowy (albo w youtubie). Jedna uwaga: ich panele kładzie sie od prawej do lewej, a nie jak inne. Ale to naprawdę niewielka różnica. 

A Kammel w reklamie.... No cóż. Podłogi wybierają kobiety, a układają i tak faceci. Prawdziwi ;-)

Taaa, to akurat prawda:-) U nas tez dziewczyna wybierała (a wizytom w sklepie nie było końca, bo mieli mnóstwo wzorów, no za dużo...);), a montaz nalezal do mnie. My kupowaliśmy jak to byl jeszcze kronopol. Kilka lat temu a podłoga do dzis jak nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pachnie mi tu SEO po nazwie tematu :] osoba z 1postym szuka opinii na temat paneli podłogowych..inne wątki podobne są tutaj na forum :) mało wiarygodna szeptanka :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, mateusz00 napisał:

Pachnie mi tu SEO po nazwie tematu :] osoba z 1postym szuka opinii na temat paneli podłogowych..inne wątki podobne są tutaj na forum :) mało wiarygodna szeptanka :P

Racja. Najlepszy jest fakt, że rejestracja z innego IP, ale posty z tego samego IP. Puch kasujemy nazwe firmy i już jej nie lubimy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 25.05.2017 o 20:50, Marcin91 napisał:

No nie mów, ze sama położyłaś? 

Sama położyłam. Laptopa po zalaniu też sama rozebrałam, wyczyściłam i złożyłam i nawet się okazało, że została tylko jedna śrubka... I klawiaturę do niego też sama zamówiłam i wymieniłam. Tapetę ze ścian odmoczyłam, zerwałam zagruntowałam i pomalowałam. Wam się wydaje, że jak baba to nie może ;P A dla mnie to frajda, jakbym miała całymi dniami stać, prać i gotować to by mi było niedobrze z nudów. A tak metodą prób i błędów uczę się nowych rzeczy :) Teraz się przymierzam do horyzontalnego ogródka z ziołami. Pewnie też trochę czasu zajmie, ale jak się chce, to się da. Zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi