PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Gach

Co do garażowego warsztatu?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jestem na etapie odgruzowywania garażu i mam już plan na jego dodatkowe wykorzystanie. Oprócz samochodu jest tam jeszcze dość sporo powierzchni, z której chciałem coś zrobić. Przychodzi mi do głowy kącik roboczy -"pana domu" lub majsterkowicza - jak kto woli hehe :). Czyli mają się tam znaleźć wszystkie sprzęty typu: wiertarka, wkrętarka, narzędzia i śrubki, i inne duperele. Głowię się nad odpowiednimi meblami - pierwsza myśl to regał metalowy. Ma odpowiednie wymiary i nośność półek tez wydaje się w porządku. Zastanawiam się tylko, czy lepsze będą półki metalowe czy może z MDF... Co myślicie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.04.2018 o 19:27, marekerr napisał:

Myślicie, że jest sens do domowego użytku szukać sprzętów z silnikami bezszczotkowymi? Krążą opinie że są bardziej trwałe

Mam kilka elektronarzędzi bezszczotkowych i co prawda nie używam ich super często, ale powiem Ci, że jeszcze nic się z nimi złego nie działo. Myślę, że to fajna opcja, tym bardziej, że przez to, że takie sprzęty są coraz popularniejsze, to stają się coraz tańsze. A jak szukasz czegoś do ogrodu, to teraz warto się rozejrzeć, bo już zaczynają startować wyprzedaże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi