PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Mizantrop

Krem z retinolem

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim wieku należy się zacząć rozglądać za kremami, które nie tylko nawilżają, ale jeszcze robią coś innego dobrego? Na przykład kremy z retinolem. Po trzydziestce to dobry start, czy poczekać z tym jeszcze kilka lat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krem z retinolem to bardzo fajny wynalazek. Sama planuję zacząć stosować. Myślę, że po trzydziestce spokojnie już możesz. Koleżanka jeszcze podesłała mi http://www.vichy.pl/blog/kremy-z-retinolem-w-jakim-wieku-powinnysmy-zaczac-je-stosowac/vmag60597.aspx Cały artykuł o takich kremach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Mizantrop odpowiem ci tak jak moja kumpela kosmetolog. Po 20tce. Radzila mi unikac marek rossmanowych plus vichy. Ona akurat robi kremy z surowcow sama ale mi polecilq kupowac zestawy gotowe z surowcami i tego sie trzymam. Ja zamawiam z biochemia urody. Daja instrukcje wiec da sie ogarnac jak to potrm wykonac. A masz wiecej skladnikow aktywnych niz w tych gotowych. Podobno sa jakies regulacje w ktorej ustawie ile skladnika moga miec kremy z apteki a ile z drogerii a takie robione maja wiecej bo obchodza regulacje. Tylko jak retinol to z filtrem na ryj. Mam nadzieje ze nic nie poprzekrecalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi