PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Pyra

KSW 39

Rekomendowane odpowiedzi

Już w sobotę KSW 39 na Narodowym. Jak stawiacie? 

Rozpiska

Walka wieczoru: (PPV, KSW TV)
Catchweight: Mamed Khalidov (32-4-2) vs. Borys Mańkowski (19-5-1),

Karta główna: (PPV, KSW TV)
120 kg.: Mariusz Pudzianowski (10-5) vs. Tyberiusz Kowalczyk (3-0),
120 kg.: Fernando Rodrigues Jr. (11-2) vs. Marcin Rozalski (6-4),
120 kg: Popek Monster (2-2) vs. Robert Burneika (2-0)
93 kg.: Tomasz Narkun (13-2) vs. Marcin Wojcik (10-4),
70 kg.: Mateusz Gamrot (12-0) vs. Norman Parke (23-5-1),
66 kg.: Marcin Wrzosek (12-3) vs. Kleber Koike Erbst (21-4-1),
120 kg.: Karol Bedorf (kontuzja) (14-3) vs. Michal Kita (17-8),
57 kg.: Ariane Lipski (8-3) vs. Diana Belbita (8-2),
93 kg.: Łukasz Jurkowski (15-10) vs. Rameu Thierry Sokoudjou (17-16),
84 kg.: Damian Janikowski (0-0) vs. Gerardo Julio Gallegos (8-6)

Ja liczę bardzo na Borysa w walce wieczoru. Dodatkowo będe trzymał kciui za Wójcika, bo to co ostatnio pokazywał to szacunek. W końcu walczy o pas. Mariusz też może mieć ciężką przeprawę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie bym popatrzył ale jeszcze się z .ujem na rozumy nie zamieniłem żeby za to płacić 40 zł

A i tak pewnie połowa będzie na YT 

Edytowane przez Szwagier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie cena jak na polskie warunki troche przesadzona. Za 20 zl to bym kupil. Niestety 40 zl to jest duzo za duzo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, na Weeb.tv jak zwykle, wystarczy premium wykupić na jeden dzień, co zapewne bez tego się nie odpali. Pomijam oczywiście walkę pajaców, bo to akurat mam gdzieś, chcę zobaczyć kawałek dobrego MMA. Najbardziej liczę, na walki Khalidova - Mańkowskiego, Wrzoska i Koike Erbsta oraz Gamrota z Parke. Szkoda, że Bedorf odpadł. Jego walka z Kitą byłaby chyba najlepszą na tej gali. Jeszcze jestem ciekawy jak wypadnie powrót Jurkowskiego. Obawiam się, że chyba przegra z Sokoudjou. Forbet daje na Jurasa kurs 2.30 i 1,55 na rywala, czyli optymalnie. Ciekawe jeszcze jak Marciniak wypadnie w roli komentatora KSW. Będzie mi jednak Jurasa w tej roli brakowało :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta pewnie trzeba będzie mieć premium. Lepiej więc sobie ogarnąć wcześniej. Szkoda trochę Jurasa właśnie za mikro, bo gość ma smykałkę do komentowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KSW i po KSW 39

Oglądałem całą gale z wielkim zaciekawieniem. Może nie do końca zgodzę się z decyzją wyniku Mamed - Borys, ale no taki jest sport. Nie zawsze jest sprawiedliwy. Gala całościowo na minimalny plus, ze względu na rozmach. Dzisiaj no pod względem publiczności porównywania były do UFC, ale pod względem sportowym to niestety wciąż daleko. Cieszy jednak to, że jest to nasz projekt krajowy. Oby to się wszystko rozwinęło, bo potencjał mamy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ja wywaliłam 40zł i nie widziałam ani jednej walki, ani jednej całej rundy, bo ipla wszystko schrzaniła :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to lipa ja nie zapłaciłem nawet 1zł a obejrzałem wszystko co mnie interesowało, na YT no może poza Ariane bo za późno się obudziłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, sonet napisał:

Niestety, ja wywaliłam 40zł i nie widziałam ani jednej walki, ani jednej całej rundy, bo ipla wszystko schrzaniła :( 

No to interes życia. Nie można było oglądać na stronie ksw? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

40 zł poszło się jeba* niestety sonet.. na wykop też o tym pisali , ją na weeb tv całość . Co sądzicie o gwiazdach na mammeda? Szybki róża haha 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi